2737
2734

خونه ما جای کانال کولر آبی نداره 

هر طبقه باید خودش کولر گازی نصب کنه

ما امسال نصب کردیم

ولی طبقه بالایی و پایینی دو تا کولر آبی از اینایی که میذارن تو مغازه ها گذاشتن تو راه پله

درشون هم همش بازه

هم صدای تلویزیونشون کل روز میاد هم شبا صدای کولرشون میاد

انگار تو یه کامیون در حال حرکت خوابیدم شبا

وضع مالیشون از ما خیلیییی بهتره پولشو دارن بخرن ولی نمیخرن چون میگن سه ماهه دیگه میگذره!!!

ولی من دارم عذاب میکشم بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیوار عایق صدا (آگوستیک) بگیر

ما همسایمون زن و شوهر خیلی دعوا میکنن بچه اشون هم طفلی شبا تا صبح گریه میکنه زدیم راحت شدیم

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
دیوار عایق صدا (آگوستیک) بگیر ما همسایمون زن و شوهر خیلی دعوا میکنن بچه اشون هم طفلی شبا تا صب ...

چه خووووب

هزینه اش تقریبا میدونی چقدر میشه؟

ما خونمون 40 متره حدودا

بعد در رو چکار کنم؟بیشتر صدا از درز در میاد

2738

ابعادهاش مختلفه فک کنم ۱۲۰ در ۱۰۰ باشه یکمی زشتن شبیه شونه تخم مرغ و طرح های ساده دیگه هم داره ما فقط یه دیوار که مشترک بین دو واحد هست رو زدیم مثل اینکه هر قطعه رو ۴۵ تومن خریدیم 

روی در هم میشه نصب کرد و میتونی درز گیر هم بزنی

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
مرسی از راهنمایی خوبت عزیزمممم

💗💗💗