2726

بعد کدوم قضیه

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اما مادرم قادر نبود صحبت کنه و هممون اشک می ریختیم و به امام رضا ع متوسل شدیم و حرم  بردیمش و از نظر پزسکی نمیدونستیم چه اتعاقی برای مادرم افتاده 

چهت ظهور و فرج مولامون صلوات 
تا اینکه یک نفر  بک دعا نویس خوب بهمون معرفی کرد و متوجه شدیم مادرم از چیزیبشدت  ترسیده و ...

خیلی متاسفم... دارم میخونم ادامشو

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی

مادرم با لکنت زبونی که داره بهمون گفت از چیزی بشدت ترسبده  اونهم در حد مرگ حالا منم میترسم از اون حباط از اون خونه از مادرم نمیدونم چکار کنم ؟؟

چهت ظهور و فرج مولامون صلوات 
مادرم با لکنت زبونی که داره بهمون گفت از چیزی بشدت ترسبده  اونهم در حد مرگ حالا منم میترسم از ا ...

نمیتونید بفهمید از چی ترسیده

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
2706