2737
2734
عنوان

خنما کیا دندوناشونو ترمیم کردن

308 بازدید | 24 پست

اولش دوتا ریشه کشیدم نابودم کرده ینی جون دادم انقد که فشار اورد تا خوردشون کنه حالا دوتا دندون بغلیاشم لق کرده درد میکنن دوتام عصب کشی کردم اصن نمیتونم چیزی باهاش بخوردم درد میکنن دیگه دارم دیوونه میشم😭

وقتی مامان شدم انقدر بی بی چک میزارم تا تموم اون بی بی چکای منفیم جبران بشه 😔انقد که دیگه حسرتش از دلم بره برام دعاکنید براهمه منتظرا
فقط ریشه بودن ؟ دندون عقل؟

نه دندون عقل نبود بغلیش بود چیزی ازش نمونده بود فقط ریشه بود

وقتی مامان شدم انقدر بی بی چک میزارم تا تموم اون بی بی چکای منفیم جبران بشه 😔انقد که دیگه حسرتش از دلم بره برام دعاکنید براهمه منتظرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه دندون عقل نبود بغلیش بود چیزی ازش نمونده بود فقط ریشه بود

ای کاش جراحی میکردی به دندونای دیگه فشار نمیومد

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
منم تازه درست کردم دوتارو عصب کشی وپرکردن داشتم یکشنبه هم باید برم دندون که مکافاتیه برا خودش

منم یکی عصب کشی و پر کردم .. سعی کنید تا جایی که میشه دندون نکشید و حالا شایدم همین دندونم برم روکش کنم که خراب نشه

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
منم تازه درست کردم دوتارو عصب کشی وپرکردن داشتم یکشنبه هم باید برم دندون که مکافاتیه برا خودش

شما درد نداری؟میتونی راحت غذابخوری 

ای کاش جراحی میکردی به دندونای دیگه فشار نمیومد

گفت جراحی نمیخواد😭

2738
برو بهش بگو لق شدن 

بداخلاقه دکترش از خود راضیم هست

بداخلاقه دکترش از خود راضیم هست

باشه باید باخبر شه .بگو چه کنم؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
شما درد نداری؟میتونی راحت غذابخوری 

ببین اوناییو که عصب کشی کردم دوروز اول درد داشتم اگزا زدم خوب شد دکتر گفت لثه اطرافش تحریک شده درد میگیره ولی اونیکه ریخته بود کلااا خب اونو شکل دندون درست کرده بامواد مثلااا شبیه دندون درست کرده بااون اصلااا نمیتونم غذا بجوم اینهمه پول خرج کردم اخرش نمیتونم باهاش غذا بخورم یکشنبه میرم سرش بهش بگم

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
2706