1464
1482

دخترم 5 سالشه 

دو روزه سرش و میخارونه 

بعد گفتم يه نگاه بندازم 

امروز دیدم چیزی نبود ولی مث شوره سر يه چیزایی بود 

دستم گرفتم یکی شو نور انداختم شبیه تخم بود به نظرم 😭😭😭

توروخدا شپش ه ینی؟ 

چیکار کنم زیاد نشده هنوز 

بخدا هر روز حموم و تمیزه نميدونم از کجا اومد 

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      

از مهد یا پارکی جایی احتمالاً بهش سرایت کرده

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

یدونه از اون سفیدا بذار رو دستمال

بفرس عکسشو تا بهت بگم

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
1473

اره شپشه 

من شنیدم سم مورچه ازین پودریا خوبه بریز رو سرش پلاستیک ببند تا ی ساعت بعد ببر حموم شونه ریز دندونه دار بزن

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان عوضی😡😡😡
خب شامپو داره داروخونه بخر بزن تا زیاد نشده

فک نميکنم به همین راحتی باشه 😭😭

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      
8
یدونه از اون سفیدا بذار رو دستمال بفرس عکسشو تا بهت بگم

خیلی خیلی ریزه مث شوره سر دیده نميشه که 

ولی سعی میکنم بگیرم عکس 

وای این راهکارا چیه توروخدا ببرین دکتر یا شامپو و داروی مخصوص بگیرید تن و بدنم لرزید   

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
خیلی خیلی ریزه مث شوره سر دیده نميشه که  ولی سعی میکنم بگیرم عکس

بذار تا بهت بگم

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
1476

اگه براحتی از سطح مو جدا میشه ،شوره .

تخم شپش که بهش میگن رشک وسط تار مو  و براحتی هم جدا نمیشه

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           
خیلی خیلی ریزه مث شوره سر دیده نميشه که  ولی سعی میکنم بگیرم عکس

سرش و غرق وازلين كن ب مدت 5ساعت هيچي نميمونه واينايي ك ميمونه مردن

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل على محمد وال محمد

سفیدا وقتی میکشی بیرون اگر به سختی در میادو میذاری رو ناختن تغییر رنگ میده رشکه .و هیچ جای نگرانی نداره اول شامپو بخر خودتو دختر بزنی .وسایل خواب وچیزای قابل شست شو رو بشور .بقیه رو تو پلاستیک تا دوهفته نگه دار.اسپری درمین بخر به مبل و فرشت بزن و جارو برقی بکش.هرروز موهای دخترت و ببین و با ناخن رشکا رو دربیار .میتونی از اتو مو هم استفاده کنی.به جای شامپو هم از دایلیس استفاده کنی

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده
1508