2733
2734
عنوان

مراقبت از پوست ❤ بچه ها بیاین 💕

1279 بازدید | 37 پست

سلام به همه خوشگلا 😍 

شاید تا حالا فکر کرده باشین که میکاپ آرتیستا که انقدر میکاپ میکنن باز چرا پوستشون عالیه 😟 

جواب اینه که میکاپ ارتیستا از محصولات اصل استفاده میکنن و در کنار اون به سلامت پوستشون خیلی اهمیت میدن 😊 

زمانی که از مهمونی بر میگردید و میرسید خونه اولین کاری که میکنید این باشه که برین پوستتونو بشورین از فیس واش از برند فرانسوی لاروش پوزای میتونید استفاده بکنید این فیس واش مناسب پوست چرب و حساس هستش (فیس واش همون ژل شستشوی صورت هستش )

از شیر پاک کن هم میتونید استفاده کنید که برند های مختلفی وجود داره هم ایرانی هم خارجی ایرانی مثل دکتر ژیلا اردن و .. 

پاک کننده ارایش : بی یلندا هم خوبه 

از فیس براش هم برای تمیز کردن پوست میتونید استفاده کنید که فیس براش اصل  ، چرخشی و شارژی ، حدود یک میلیونه ولی برند ایرانی که قیمتش کمتر باشه هم میتونید پیدا کنید 

آبرسان ویشی : این ابرسان ترکیب فوق العاده داره و نه تنها برای کل صورت ، بلکه برای دور چشم هم قابل استفاده هستش و کار سرم دور چشم رو هم انجام میده برای انواع پوست از حساس تا چرب 

نرم کننده  صورت : بچه ها دوتا برند ایرانی که قیمت مناسب هستش و توی هر داروخانه ای موجوده بهتون معرفی میکنم 

1.کرم ویتامین E نرم کننده و مغذی دکتر ژیلا 

2.کرم نرم کننده پلی ویتامینه سی گل 

من از هر دو برند استفاده میکنم و راضی هستم . 

محصولات کیو وی هم عالیه که از داروخانه ها میتونید تهیه کنید ❤

از ماسک ها هم برای زیبایی و شادابی پوستتون استفاده کنید یکی از این ماسک ها ، ماسک نقابی کلاژن هستش که عالیه . 

بچه ها منافذ باز پوست از بین نمیرن و فقط کوچیک میشن بهترین راه برای از بین بردن منافذ یخ درمانی هستش .

شاید خیلی هاتون اسم میکرونیدلینگ برای جوان سازی پوست رو شنیده باشید که خیلی خوبه ولی مادر من انجام داد و هیچ نتیجه ای هم نگرفت تا یکی دوماه هم پوستش قرمز بود و زینک اکساید میزد . پس پولتون رو خرج این دستگاه های الکی نکنید ، بیشتر پولتون رو خرج خرید کرم و ماسک های خوب بکنید که نتیجه ای هم ببنید 

دوستای عزیزم شاید بعضی ها رفته باشن و نتیجه دیده باشن ولی من از تجربه ی مادرم میگم که رضایت نداشت . 

مبحث بعدیمون راجب انواع جوش هستش .

پس فردا هم براتون نقد محصولات مو رو میزارم 😍

دوستتون دارم 💕 سوالی دارین بپرسین 💕

بخدا عشقی عشق . تموم تاپیکاتو ذخیره کردم دارم ازشون استفاده میکنم . بیشتر تاپیک بذار در مورد این چیزا . تاپیکای خیانت و مادرشوهر قربون یدونه تاپیک تو

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم

میشه از این بعد هرموقع تاپیک زدی منو تگ کنی؟

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........
2731

استارتر راجع ب پوست و مو و ‌... مطالعه کردی؟ آخه اطلاعاتت خیلی بالاست😍

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........
2738
بخدا عشقی عشق . تموم تاپیکاتو ذخیره کردم دارم ازشون استفاده میکنم . بیشتر تاپیک بذار در مورد این چیز ...

قربونت بشم من 💋💋😘😘😘💕💕

انرژی میگیرم از این کامنتای قشنگت عزیزدلمم❤❤

استارتر با چی موهای صورتمو بردارم که جوش نزنه ؟یبار با شمع اینکارو کردم تمووووووووم صورتم شد جوش گنده . چیکار کنم؟ بغیر تیغ و ژیلت < شمعو وکس چی بزنم بهش ؟ لیزر کنم تاثیر داره این موهای کرکیش از بین بره؟

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
2706