2733
2734

واسه خودم خیییییلی پیش اومده  هم از سمت خودم هم از سمت خانواده همسرم 

مثلا یکی از جاریام وقتی باردار بود استراحت مطلق بود من میرفتم براش غذا درست میکردم بعضی اوقات الان که دیگه پچش به دنیا اومده و بزرگ شده وقتی میرم خونش میگه بی زحمت مرغ در اوردم فلا غذارو بمز البته دستپختم خیلی خوبه شوهرم میگه چون خودش دستپخت نداره اینجور میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من يه مهمون داشته باشم دستپختش خوب باشه خيلي استرس ميگيرم واسه شام 

شايد اونم اينطوره

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

خیلی زیاد .... مخصوصا از طرف خانواده شوهر😭😭😭

اگه میدونستم از اول رفتارم باهاشون جور دیگه ای بود ..

خیلی پررو شدن همشووون  از بابای ۵۰ سالشون گرقته تا دختر۱۰ سالشون😢😢

خدااااا خودت کمکم کن

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان

من شیرینی پزیمو اشپزیم تقریبا خوبه تو فامیل همسرم خیلی تعریفشو میکنن 

بعد خواهراش هررررر مراسمی داشته باشن هرچیییی مواد میگیرن تا من درست کنم به خدا خسته شدمممم دیگه فقط مواد میارن دیگه یه عالمه ظرفی که کثیف میشه و تو سینک میمونرو خودم باید بشورم شوهرم چندبار بهشون گفته خانومم نمیتونه خودش کمرش درد ولی کو گوش شنوا 

هرچیم درست میکنم تعارف نمیکنن که یکم واسه خودت با حداقل دخترت بردار 

من شیرینی پزیمو اشپزیم تقریبا خوبه تو فامیل همسرم خیلی تعریفشو میکنن  بعد خواهراش هررررر مراسم ...

خوب اگه اذیت میشی بهونه بیار ...

بنظرم بخاطر این میارن که دستپختت خوبه

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
2706