2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجا خوندین این اخبارو کجا گفتن اماده باشن

عزیزم یماه اماده باش نیستن،اماده بجنگ هستن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2728

بزنه میزنیم چرامیترسین اخههعهه ندیدین شب چکارکردیم من خوشحالم یکم حساب دستشون میاد ، ایران خیلی پیشرفتس

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

پهباد امریکایی رادار گریزن  اینا نمیتونن ردشو بزنن مگه اینکه خودشون بخوان ردیابی شن.

ایران دقیقا تو حقه امریکا افتاد و بد اتویی دستش داد.

الاندتو مجامع بین المللی امریکا مشروعیت پبدا کرد..

چقدر راحت بازی میخورید

حالا افتخار کتید به تسلیحات موشکی  

عجيبه که این خبرا رو بعضيا واقعا باور میکنن و حتی نگران هم میشن  

آمریکا اگه میتونست با ما بجنگه تا حالا هزار بار حمله کرده بود

اگه میتونست بجنگه انقدر هي نمیگفت فلان روز فلان ساعت ميخوام حمله کنم...  بدون گفتن حمله میکرد 

اينو بهش ميگن عملیات جنگ روانی... یعنی فقط ميخواد ایران رو بترسونه و ما رو تو دو راهی غیر واقعی جنگ یا مذاکره قرار بده و زیر فشار و با ذلت ما رو مجبور به مذاکره مجدد کنه...

مرداب زندگی همه را غرق میکند.... ای عشق همتی کن و دست مرا بگیر....

من خوندم مثل اینکه جدیه 😀😐😐😐😭

من میخام یه مامان قوی برای پسرم باشم از این به بعد تنها هدفم بهبودی پسرم  😊پسرم بیماریش سی پی هست.تازه متوجه بیماریش شدم.اگه تجربه یا پیشنهادی دارین بیاین تاپیکم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2840279/مامانای-بچه-های-سی-پی-بیاین-دور-هم-باشیم-و-بهم-انرژی-بدیم?
2738

بابا چنددد سال قبل زمان اوباما آمریکا گفت اسد باید از سوریه بره 

ما گفتیم نخير اسد باید بمونه و الان دوره اوباما تموم شد ولی اسد هنوز هست

قدرت نظامی و منطقه ای ایران رو واقعا نميشه دست کم گرفت

مرداب زندگی همه را غرق میکند.... ای عشق همتی کن و دست مرا بگیر....
بسه دیگه ترامپ بیخیال شد  شما نه 🤭😅

کلا در حال فرارین همیشه

دعوای خیابونی نیس که تموم شه!

ثابت نشده بهتون؟؟

اینهمه عقب نشینی و تلاش برای صلح با گرگ ها اینجوری کشورمونو بدبخت کرد

هو شاهد
خداب ماو بچه هامون رحم کنه بخاطرلج ایناکشته نشیم

لج؟

اونا که لج نکردن الان برده اونان

خودشون و بچه هاشون

ماها اگه زمان ایران و عراق بودیم که وضعیتمون از افغانستان هم بدتر بود الان!

بابا عزت و غیرتتون کجا رفته

هو شاهد
ازدیشب مردم ازاسترس یدونهدامریکابزنه حمله شروع میشه چون ایران گفته دنبال جنک نیسیم ولی جاش برسه جنگ ...

یا فاطمه زهرا

پارسالم بخاطر شهادت سردار همینطورررررشد😭😭😭😭😫