2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
موهای خودت چه رنگیه؟بهت بگم

موهای من پنج سانت ریشه که موهای خودمه بقیه ش پارسال همین موقع ها رنگ و مش بوده.یه بار مشکی که البته الان مشکی کاملا از بین رفته و یه قهوه ای خوشرنگه

موهای من پنج سانت ریشه که موهای خودمه بقیه ش پارسال همین موقع ها رنگ و مش بوده.یه بار مشکی که البته ...

موهات نرم کننده بزن آبکشی کن ،رنگ نسکافه ای دو سوم،دودی یک سوم با اکسیدان 6درصد اول رنگ و رو قسمت های ریشه همون 5سانت بزن بعد 15بمونه رنگ و بکش پایین رو کل مو شونه کن 15بعد بشور

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
موهات نرم کننده بزن آبکشی کن ،رنگ نسکافه ای دو سوم،دودی یک سوم با اکسیدان 6درصد اول رنگ و رو قسمت ها ...

من شنیدم که برای رنگ مو نباید خیلی تمیز باشه؟

ینی پایین اون پنج سانت رنگ نزنم فقط همون بالایی ها رو شونه کنم؟کافیه؟

من شنیدم که برای رنگ مو نباید خیلی تمیز باشه؟ ینی پایین اون پنج سانت رنگ نزنم فقط همون بالایی ها رو ...

برای دکلره کامل میگن کف سر چرب باشه،من موهای مشتریام و اول نرم کننده و آبکشی بعد رنگ مو کمتر آسیب میبینه 

روی 5سانت حسابی رنگ بمونه زیاد که بعد کشیدی پایین کل مو رو پوشش بده جایی بدون رنگ نباشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

استارتر عزیز منم قصد دارم نسکافه ای بزنم بی زحمت رنگ زدی خبری تو تاپیکت میدی چطور شده؟

خودم قصد دارم رنگ نسکافه ای شماره۸.۸۱بخرم.حالا اگه رنگ شما بهتر شد اونو میخرم.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2706