2726
عنوان

فک نمیکردم اینجوری بشم

80 بازدید | 5 پست

خیلی شکاک شدم. مشاوره هم رفتم. اونم فهمید و گفت شوهرت خیانتی نمیکنه. گفت باید رو خودت کار کنی اگه خوب نشدی میفرستمت روانپزشک. من اینطوری نبودم!! امکان داره واسه بارداری باشه؟! یه فکرایی میزنه سرم که گفتنشم مغز ادم سوت میکشه!!  چیکار کنم به نظرتون. نمیخوام دارو بخورم.حدود 2.3 ماهه اینجوری شدم

منم اینجور شدم با اینکه ته دلم و منطقم میگه اصلا همچین اتفاقی محاله فکر میکنم اثرات این سایته 

همش منتظرم یه اتفاق بد خیانتی چیزی پیش بیاد‌مچ شوهرمو بگیرم😫🤕

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
منم اینجور شدم با اینکه ته دلم و منطقم میگه اصلا همچین اتفاقی محاله فکر میکنم اثرات این سایته  ...

اره دقیقا. یه فکرایی میزنه به سرم باور نکردنی. با شوهرم قهر کردم سر اینکه دیشب دیر اومد. بعد الان حس کردم با ناراحتی خوابید. تو دلم گفتم نکنه با دوس دخترش دعوا کرده یا دیشب بیرون بوده با کسی خوابیده.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دقیقا. یه فکرایی میزنه به سرم باور نکردنی. با شوهرم قهر کردم سر اینکه دیشب دیر اومد. بعد الان حس ...

اولین کار مفید کاربریت و قطع کن و از سایت برو

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2728

اخه منم دیروز بخاطر یه چیز خیلی الکی و ساده به شوهرم گیر دادم بعد اصلا جوابی که همسرم بهم داد اب شدم ها 

خیلی بد بود الانم از صبح دارم خودخوری میکنم که چرا دیشب اون واکنشو نشون دادم

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم