1676
1605
عنوان

بیاید ی کیک تولد یادتون بدم+عکس

881 بازدید | 57 پست

مواد لازم ۲نیم لیوان ارد سفید

یکو نیم لیوان شکر

۵عدد تخم مرغ

بکینگ پودر ی قاشق غذاخوری سرخالی

وانیل ی قاشق چای خوری

شیر ی لیوان

روغن مایع ۳/۴ لیوان

اول نکته هاشو بگم چون خیلیا میگن کیکمون خمیر میشه، پف نمیکنه یا مزه خوبی نداره

اول اینکه مواد حتما ب دمای محیط برسن بس دوساعت قبل درس کردن کیک موادو بزارید بیرون

بعدیش اینه شیرو سرد نریزید بس حتما گرم کنید تا در حین کار ولرم بشه 

مواد رو قبل درس کردن کیک اندازه بگیرید وسط کار اردو الک نکنید یا فر رو حتما قبل درس کردن کیکمون روشن کنیم داغ بشه

اگه این نکته هارو رعایت کنید ی کیک با بافت خوب بهمون میده

ادامشو الان مینویسم

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحثتون رو با آدمای احمق با این جمله تموم کنین! تو ن شعورشو داری منو قانع کنی!!!!ن سوادشو داری منو قانع کنی!!بس بگذریم....

به به نوش جونت 

حیف ک فر ندارم

دوست مهربونم لطفا برای سلامتی پـ👨🏻ـدر و مـ🧕🏻ـادرم و خواهـ👱🏻‍♀️ـرم و بـ👦🏻ـرادرم و همسـ🧔🏻ـرم و نی نـ👶🏻ـیم و شوهرخواهـ👱🏻‍♂️ـرم یه صــلـوات بفرستین ... هرکس لایکم کنه منم براش صلوات میفرستم . الله هم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677
1668

زرده با سفیده رو جدا میکنیم سفیده رو با نصف شکر بقدری با همزن میزنیم ک کامل سفت شه و پف کنه وفتی طرف رو برمیگردونیم نریزه من حدود ۲۰دقیقه زدم😅

حالا میزاریم یخچال تا اب نندازه حالا زرده رو با وانیل و شکر باقی مونده میزنیم تا کشدار بشه و کرمی رنگ بعد شیر رو بریزید ۷ ثانیه یزنید بعد روعن رو دودقیقه بزنیو خاموش کنید همزن رو

ارد رو با بکینگ پودر قاطی کنید از قبل ۳ بار الک کنید 

حالا سفیده رو بیارید یکم از سفیده بریزید یکم از ارد با قاشق بهم بزنید تا ی دست بشه زیر قالب ی کاعذ روغنی بندازید مواد رو بریزد داخلش بزلرید با درجه ۱۸۰ ۴۵ دقیقه بپزه وسط کار با خلال دندون چک کنید

وقتی پخت بزارید سر بشه از دسط برش بزنید با خامه قنادی و گردو و موز له شده پوشش بدبد حالا لای رویی رو بزارید باز خامه و تزیینات دلخواهتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحثتون رو با آدمای احمق با این جمله تموم کنین! تو ن شعورشو داری منو قانع کنی!!!!ن سوادشو داری منو قانع کنی!!بس بگذریم....
بچه ها توستر خوبه برای کیک بخرم؟

من تو توستر پختم اتفاقا😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای اینکه بافت کیک سفید شه باید چکار کنیم ؟ مث کیک قنادیااا

گلم بافت این کیک سفید هستش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زرده با سفیده رو جدا میکنیم سفیده رو با نصف شکر بقدری با همزن میزنیم ک کامل سفت شه و پف کنه وفتی طرف ...

مثل بیرون خوشمزهئمیشه کیک تولد؟؟؟من خودم خیلی درس میکنم لذت بخش ترینش برام کیک خیس بود ولی کیک تولدامتحان نکردم

اسی علل الحساب یه تیکه بده بخوریم ☹

خانواده همسرجان تارومارش کردن😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثل بیرون خوشمزهئمیشه کیک تولد؟؟؟من خودم خیلی درس میکنم لذت بخش ترینش برام کیک خیس بود ولی کیک تولدا ...

ببین عزیزم تصمین میکنم از کیک بیرونم خدشمزه تز میشه این دستور

کسی باور نکرد خودم درس کردم همین ک بردم خونشون گفتن تولد کیه😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651