2733
2734
عنوان

واکنش درست

30 بازدید | 2 پست

لطفا بگین فردا اومدن  چجوری رفتارکنم با خواهرشوهره.سرسنگین باشم ؟یا فقط ب مادرشوهرم قضیه رو بگم ک دخترش مداخله گره؟یا جلو خود خواهرشوهره و شوهرم بگم ببینم هرچی میخاد بگه رو بگه تا جواب بدم .چون احتمالا این اخرین دیدار باشه اخه من همون عید برگشتیم ب شوهرم گفتم دیگ نمیام شهرتون چون خود بابا مامانش خوبن اون خواهرشوهرمجردم از مادرشوهر بدتره.ادا درمیاره.بگین الان اومد چجوری باهاش رفتارکنم چون مجبورم کرد همین الان بیان نه ده روز بعد.بعد اسباب کشی.

مشکل چیه

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببندشون به كار ...چرا ميخاي سر خودتو درد بياري باهاشون عادي باش از خونه مامانتم چيزي نيار تازه اسباب كشي هم كردي ببندشون به كار تا كمكت كنن چرا اينقد لقمه رو دور سرت ميچرخوني 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘