2737
2734

هیچی رسم های الکی

همه هم میان فقط حرف میزنن و غیبت میکنن و میرن 

دریغ از یه فاتحه خوندن

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

مراسم  

غریبه 

نو غلط املایی پلیز😐😐😐

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من باشم میگم برام یه مراسم کوجیک بگیرید هفتم و چهلم و سالگرد

پول نهار و شام رو بدین به نیازمند

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738

دلشون میخواد به یاد عزیزشون مراسمی برپا کنند ‌‌‌‌.‌‌‌‌‌‌...

چه بدی ای داره،؟

توی این مراسمها گاهی فرصت دست میده که به دور و بری ها بگن اگه دینی بوده اگه کدورتی بوده حلال کنند و گذشت کنند و یا اینکه از وارثان اون طرف طلب کنند ....

رسم بدی نیست

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
من باشم میگم برام یه مراسم کوجیک بگیرید هفتم و چهلم و سالگرد پول نهار و شام رو بدین به نیازمند

بگو خب، انشاا... صدسال دیگه واست مراسم کوچیک میگیرن!

منم باید بگم کلا مراسم کوچیکم نمیخوام، ملتو از کارو زندگیشون نندازین بکوبن اینهمه راه بیان هم اونا تو زحمت بیفتن و هم شما تو خرج😕

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2706