2737
2734
عنوان

ازدواج کردن شده واسم آرزو

82274 بازدید | 395 پست

دختری هستم ۳۴  ساله و مجرد  ازدواج شده واسم یه آرزو ؛ شرایطش پیش نمیاد چیکار کنم آخه؟؟؟ همیشه خواستگار میامد و به دلایل الکی جور نمیشد ویوقتا من نه میگفتم ویوقتا خواستگار و اما چند سال هس که دیگه خواستگارم کم هس و مشاوره رفتم میگه مگه همه باید ازدواج کنند؟   خوب منم دلم همدم میخواد  دلم تشکیل زندگی میخواد دلم رابطه میخواد دلم بچه میخواد  دوسدارم تشکیل زندگی بدم اما جور نمیشه که؛ مشاوره گفت تو اجتماع بیشتر  حضور پیدا کن امافایده نداشت که ؛  لیسانس دارم وکارم دارم و قیافه وتیپم هم معمولی ؛چهره ام خیلی کمتر از سنم نشون میده و هر کی منو میبینه فکر میکنه ۲۵ و ۲۷ ساله هستم ؛ افسرده شدم از تنهایی و آخه تا کی مجرد باشم ؛ اهل دوستی وباکسی بودنم نیستم ؛ بهم راهکار بدید ممنون

بیخیال بابا الان خوشبختی خودت نمیفهمی شوهر کیلو چنده

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

عشق دنیارو کن

شوهز کیلو چند

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اهل دوستی و با کسی بودن باش. 

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

به چه زمینه هایی علاقه داری؟

من مراسم مذهبی دوسم دارم اونجا خواستگار پیدا شده 

اگه به هنر علاقه داری برو کلاس 

اگه پیدا کردی کلاس های مختلط برو 

یا هر چیزی ک بهش علاقه داری

باشه 😐
2738
اهل دوستی و با کسی بودن باش. 

دوست بودن بد نیست. حداقل از لحاظ عاطفی ساپورت میشی و اگه ادم درست حسابی ای طرفت بود شاید به ازدواج هم رسید. قرار نیست وایسی تا یکی بیاد خاستگاری. 

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

دلت همدم میخواد فک میکنی شوهر میشه همدمت؟ فوق یکسال همدمته بعدشه میشه سوهان روح

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2706