2737
2734
عنوان

چجوری با شخصیت به نظر برسیم ؟ (۱)

746 بازدید | 100 پست

سلام دوستای گلم خواستم یه تاپیک مفید بزنم که یکم ب رفتارای ریزو درشت روز مره امون بیشتر دقت کنیم و هرکار نادرست و غلطی ک باعث میشه شخصیتمون تخریب بشه رو از زندگی کم کم با کمک هم حذف کنیم 😅کیا موافقن ؟ هرکی هر چیزی ک به ذهنش میاد بگه و اونایی هم ک نمیدونن از تجربه بقیه استفاده کنن .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تو کار بقیه دخالت نکنیم

نگاه خیره ب کسی نکنیم طوری ک طرف دلش بخاد بگه چته شاخ دارم؟؟😕

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

دائم نیشمون باز نباشه در حال خنده تا کسی ازمون نظر نخواس حرف نزینیم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

وانمود نکنیم

خودواقعیمون باشیم 

مودب باشیم 

متکبر نباشیم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

هرچی با خدا تر باشی با شخصیت تری 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2738
ادم باید ذاتی متشخص باشه نه که اداشو دربیاره🙂😉

عزیزم ربطی نداره ذات ادما درسته عوض نمیشه ولی ذات ادم به خوب و بد تقسیم میشه نه با شخصیت بودن و نبودن ... ماهم نمیخایم اداشو در بیاریم فقط دارم میگم سعی کنیم بهتر باشیم 

اول لباس مرتب و تمیز بپوشیم با هارمونی رنگ خوب ک ب رنگ پوست و سنمون بخوره

دوم با صدای بلند نخندیم و صحبت نکنیم

سوما ی لبخند رو لب داشته باشیم

برای کمک ب بقیه آماده باشیم و مشتاق

با روی باز انتقاد بقیه رو بشنویم و جبهه نگیریم حتی اگ از نظرتون صددرصد اشتباه باشه

در مورد مکالمات کمتر حرف بزنیم و بیشتر بشنویم

2706