2733
2734
عنوان

سوال درباره ی شیرخشک

56 بازدید | 9 پست

سلام. لطفا میشه بگید شیرخشک فاسد شده رو چجوری تشخیص بدیم؟ شیرخشکی که دیشب خریدیم احساس میکنم فاسد شده از وقتی نی نیم خورد تا صبح جیغ کشید. یه دلدرد وحشتناک شده. شیر خودمم میخوره ولی من شیرم هیچ وقت اینطوریش نکرده چیز خاصی هم نخوردم که بخواد روش همچین اثری بذاره. توروخدا راهنماییم کنید. تاریخ انقضا داره شیرخشکا ولی انگار یه بویی میده تو قوطیش

والا نمیدونم ولی دکتر بچم میگفت وقتی از داروخانه بگیریم سالمه.وقتی درست کردی همون موقع خورد؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مارک شیرخشک؟ تاریخ انقضا تا کی هست؟ تا حالا اصلا شیرخشک خورده بوده؟ بچه چند وقتشه؟ 

نان آل . آره از اول همین مارکو خورده همیشم حالش خوب بوده. تا ۲۰۲۰ انقضا داره. ۴۸ روزشه نی نیم

2728

بعضی بچه ها تازه از ۴۰ روزگی به بعد دلدردشون شروع میشه. ممکنه اتفاقی همراه با شیرخشک اینجوری شده. اگه قبلا همینو دادی پس به شیرخشک حساس نیست. شیر خشک چون خشک هست تقریبا احتمال فساد صفره، مگر با اب قاطی کنی و مدتی بمونه یا شیشه شیر رو خوب نشسته باشی یا استریل نکرده باشی.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
همون لحظه خورد. پس علت همچین دلدری چیه یعنی از ته دلش جیغ میکشیدا

شاید بهش نساخته .اگه فاسد بود دوراز جونش اسهال استفراغ میشد

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
بعضی بچه ها تازه از ۴۰ روزگی به بعد دلدردشون شروع میشه. ممکنه اتفاقی همراه با شیرخشک اینجوری شده. اگ ...

میگم من شب یک عالمه پاستا خوردم با سس خامه ای صبحشم شیرموز خوردم ممکنه این دوتا باعث همچین دلدرد سختی شده باشه؟؟؟ هنوز تو شوکم از گریه هاش و جیغاش. تاحالا اینطوری ندیده بودمش

2738
میگم من شب یک عالمه پاستا خوردم با سس خامه ای صبحشم شیرموز خوردم ممکنه این دوتا باعث همچین دلدرد سخت ...

ممکنه، پاستا و ماکارونی برای خود آدم جز غذاهای خیلی نفاخه، ممکنه بچه هم به همون دلیل نفخ کرده باشه

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊