2726
عنوان

سوال پزشکی دارم

160 بازدید | 28 پست

بچه ها معمولا کسایی ک ناراحتی قلبی دارن چند سال عمر میکنن بین اطرافیانتون کسی هست ک ناراحتی قلبی داشته باشه؟ و اینکه متوسط عمرشون چقدر هست مخصوصا اونایی ک عمل قلب انجام دادن 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

يكي داريم عمل قلب باز انجام داده فعلا ك ٦٨ هست

البته اصلا اهل دود نيست و بازنشست شده كار نميكنه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
دقیقا باید بگی مشکل از محای قلبشه بیماری در چه حد پیشرفته؟از عروقش هست عضلاتشه از کجاست

اطلاعات زیادی ندارم اما میدونم چن باری رگای قلبش بسته شده و بالن زدن و یه بارم عمل قلب باز داشته فک کنم 

عزیزم خیلی سوالت کلی هست ..بستگی به نحوه زندگیشون داره و اینکه مشکل قبلشون چی باشه ..خیلی فرق می کنه آدمی که تغذیه سالم داره روحیه خوب داره سیگار قلیون نمی کشه و استرس زیاد نداره و از آلودگی های هوا دوره خوب بیشتر عمر می کنه مسلما 

دقیقا باید بگی مشکل از محای قلبشه بیماری در چه حد پیشرفته؟از عروقش هست عضلاتشه از کجاست

نمیدونم ب خدا فقط میدونم  ی مدت بیمارستان بستری بوده رگای قلبش بسته بوده و خیلی حرص و جوشی هم هست 

عزیزم خیلی سوالت کلی هست ..بستگی به نحوه زندگیشون داره و اینکه مشکل قبلشون چی باشه ..خیلی فرق می کنه ...

ادم پر استرسیه و خیلی جوش میزنه دکترشم گفته دوباره رگای قلبت داره بسته میشه ورزشم اصلا نمیکنه 

يكي داريم عمل قلب باز انجام داده فعلا ك ٦٨ هست البته اصلا اهل دود نيست و بازنشست شده كار نميكنه

ینی اصلا قابل پیش بینی نیس؟و ربطی نداره ک قلب مریض باشه؟

ادم پر استرسیه و خیلی جوش میزنه دکترشم گفته دوباره رگای قلبت داره بسته میشه ورزشم اصلا نمیکنه& ...

خدا داند ...یه وقت یکی مریضه کلی سال زنده میمونه یه وقتم کسی که سالم سالمه شب می خوابه و دیگه بیدار نمیشه..

اطلاعات زیادی ندارم اما میدونم چن باری رگای قلبش بسته شده و بالن زدن و یه بارم عمل قلب باز داش ...

چندسالشه عزیزم؟

ولی در کل قابل پیش بینی نیست همه چیز وابسته به شرایطشونه 

ممکنه تا ده سال بیست سال عمر کنن ممکنه به خاطر یه لحظه هیجان روانی ارست کنن 

اینکه ادم بگه چی میشه فقط طبق تجربه میتونه بگه درکل عمر دست خداست ☺️🌸🌺

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   

فقط اینکه بتید رژیم غذاییش رعایت شه رژیم کم چرب کم نمک گوشت قرمز به حداقل برسه پیاده روی داشته باشه فشار روحی روانی اصلا نداشته باشه 

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
2706