2733
2734
عنوان

فقط خانم های با سیاست بیان😎😎

151 بازدید | 13 پست

ببینید من یه چند سالی کارمند بودم دستم تو جیب خودم بود الانم ک به خاطر نی نیم سر کار نمیرم اما پس انداز دارم سودشو میگیرم ک بدکم نی حالا من یه اخلاق گند دارم نمیتونم از شوهرم پول بحوام شوهرم در جریان این هست ک من خودم دارم به خاطر این اصلا نمیگه چیزی لازم داری یا نه ولی اگر بخوام چیزی بعضی وقتا طفره میره یا بعضی وقتام همون موقع فراهم میکنه خرج خونه هم با خودشه حالا مخوام بدونم کارم اشتباه ک از اون چیزی نمیخوام ؟؟؟؟ تو این شرایط اقتصادی پررو نمیشه ؟ چ راه کاری دارین اگر ازش بخوام توقع میکنه ک خودت داری بخر 😥😥😥😐😐😐

خدایا شکرت 💙💜💚💛🧡❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درهرصورت مرد بايد نفقه ب زنش به حالا چه زنش شاغل باشه چه نه

دختر خاله من شاغله اما كارت شوهرش هم دستشه

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
باز شما خوبه خودت یه پولی داری منکه چیزی هم ندارم از شوهرمم روم نمیشه بخوابم بخوامم اینقد طولش میده ...

دقیقا انقد طولش میده ک خودم میخرم

خدایا شکرت 💙💜💚💛🧡❤️
خب الان چیکار میتونم بکنم ؟

خواهش میکنم التماس میکنم با این جملات تحریک نشو.زندگیتو تلخ نکن زندگیتو تلخ نکن زندگیتو تلخ نکن.با همین چرندیات که مرد پررو میشه،میزدی تو سرش،چرا اجازه میدی،چرا جوابشو ندادی زندگیا به اینجا رسیده.بیخیال عزیزم فعلا که داری شوهرتم بخاطر اون چیزی نمیده.مهم اینه که خرج زندگی رو دوششه.انشالله همیشه داشته باشی ولی مطمئنم اگر تموم شه پولت حتما بهت میده

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش