2737
2734
عنوان

زیبایی خانم باردار

171 بازدید | 20 پست

میشه بگین دوران بارداری چه جوری به قیافه اتون میرسیدید؟ من نه دیگه ابرو رنگ میکنم نه مو. شنیدم لوازم آرایش هم به خاطر سرب داشتنش باعث نارسایی در جنین میشه که اونم گذاشتم کنار.حالا چی کار کنم با این رنگ و روی خرابم

**اللهم عجل لولیک الفرج**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از لوازم ارایشای طبیعی استفاده بکن

مثلا خیلی از افراد تو اینستا لوازم ارایش دست ساز خونگی میسازن مثل ریمل یا سرمه یا رژلب

حتی اگه تو اینترنت بزنی درست کردن لوازم ارایش طبیعی برات میاره

موهاتو هم باید قبل از بارداری مشکی میکردی ک یه دست بشه حالا که نمیشه دیگه ولس کن بذار بعد تولد نی نی

من تا هفت ماه ونیمم خیلی خوب ب خودم میرسیدم و آرایشمم میکردم اما بعدش متاسفانه استراحت مطلق شدم و اصلا نمیتونم ب خودم رسیدگی کنم اگر مطمئنا وضعییتم اینجوری نبود بازم همچنان ب خودم میرسیدم وآرایش میکردم

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738

من ارایش میکردم در حد کم مشکلی پیش نیومد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

والا من هم اولی هم‌دومیو  هر دو از ماه چهار هم  رنگ کردم هم همیشه ارایش داشتمو هیچ وقت لباسای گره گشادم نپوشیدم وخیلی شیک 

هیچ اتفاقیم نیوفتاد و رنگم از ماه چهار دکترم میگفت ایرادی نداره

خدايا آن ده ,كه آن به

من ارایش میکردم در حد کم مشکلی پیش نیومد

همین جا بود یه نفر گفت دخترخاله اش به خاطر استفاده از رژلب بچه اش نارسایی پیدا کرده.گفتن از جذب سربه. منم ترسیدم از اون موقع😰

**اللهم عجل لولیک الفرج**

من که ارایش میکنم چون جذبش اونقدر ها هم بالا نیس؛دکترم که معتقده ابرو و مو هم میتونی رنگ کنی چون بیشترین جذب ضرر رنگ از طریق تنفسه نه پوست سر و میتونی از رنگ بدون امونیاک استفاده کنی ؛ البته رژ بدون سرب خریدم؛ کرمم فقط ضدافتاب استفاده میکنم ؛ ریملم دوسه که مارک خیلی خوبیه 

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
2706