2726
عنوان

خواب خیلی سبک بچه

132 بازدید | 11 پست

از اول همین بود الانم همینه گیج خواب باشه هم صدا بیاد بیدارمیشه دیکه نمیخوابه.اولا تو تلوزیون سعی میکردمبخوابونم انقد نخوابید نخوابید نخوابید تا مجبور شدم ساکت کنم خونه و

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد

باز خونه خودم یکار میکنم یه مهمونی نمیتونم برم همش استرس دارم ب ساعت خواب بیوفتع چکارکنم

بچه های اطرافمون از همه بدترههه بخدا کسی داشتیم بچش تو بیست نفر مهمونو صدا میخوابیده این بگو یه نفر تو اتاق باشه نمیخوابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم اگه کوچکترین صدایی میومد بیدار میشد. ولی الان یه سالشه خوب شده

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2728
باز خونه خودم یکار میکنم یه مهمونی نمیتونم برم همش استرس دارم ب ساعت خواب بیوفتع چکارکنم بچه های اط ...

پسر عموی شوهرمم وسط به مهمونی ۱۰۰ نفره قشنگ میگیره میخوابه..

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

کسی تا چندساعت پیشم نباشه باورش نمیشه میگه مگه فقط شما دارین بچه مام داشتیم

اما میبینن که واقعا نمیتونم بخوابونمش جایی خوابش میگیزه گریه گریه گریه همین تا اون شرایط فراهم نکنم نمیخوابه

باز خونه خودم یکار میکنم یه مهمونی نمیتونم برم همش استرس دارم ب ساعت خواب بیوفتع چکارکنم بچه های اط ...

اشکال نداره عادتش بده به صدا اهنگ اینا دخترمنم همین تا ۶ ماهگی با اهنگ میخوابوندم الان کم کم بهتر شده میزارم تو اتاق صدا بیاد بیدار میشه ولی نه دیگه هر صدایی

بخدا منم ۸ ماه مهپونی نرفتم مهمونم یکی دوبار داشتم از بس بد غلق

پسر عموی شوهرمم وسط به مهمونی ۱۰۰ نفره قشنگ میگیره میخوابه..

بعد نخوابیدش ی داستانه حالا با هزار ضرب و زور بخوابونم مثلا تو ماشین خوابشم سبکه باز برگردم تو مهمونی کامل بیدار میشه انگار ن انگار

اشکال نداره عادتش بده به صدا اهنگ اینا دخترمنم همین تا ۶ ماهگی با اهنگ میخوابوندم الان کم کم بهتر شد ...

بخدا ک عادت نمیکنه جیگرمو درمیارهذناچارم فراهم کنم شرایط رو

اشکال نداره عادتش بده به صدا اهنگ اینا دخترمنم همین تا ۶ ماهگی با اهنگ میخوابوندم الان کم کم بهتر شد ...

چ زندگیه مردم نوزادم میبرن مهمونی فکن خانوادهدشوهر دعوت کردن تعداد بالا هرکی بچه دوماهه داره میره من یا نباید برم یا بچه از گریه غش کنه از خواب اما نخوابه

پسر منم اگه کوچکترین صدایی میومد بیدار میشد. ولی الان یه سالشه خوب شده

خوابوندنش هم سخت بود؟هم خوابوندنش سختمه تو شلوغی هم بیدارنشدنش