2733
2734
عنوان

باردارا میشه بیاین ی سوالی دارم

249 بازدید | 42 پست

سلام دوستای گلم اولا خاهش میکنم نگین چقدر حساسی نگرانم خب😶اولا شکم بزرگ نشده اصلا ۱۴هفتمه بعدشم اصلا هیچ احساسم نمیکنم جنین تکون نمیخوره مثل نبض نمیخوره ۱۱هفته رفته بودم سونو دیگه نرفتم دکترم گفته ۱۶هفته بیا بچه ها من خیلی حساسم 😔نگرانم میگم خدایی نکرده ۱۴هفته یعنی ۴ماه میگم لچم رشدنکرده چراشکم ندارم من

خب واقعا حساسی دیگه

توی این هفته نه شکمت باید بزرگ باشه نه تکون خوردنشو حس کنی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ک زوده واسه شکم.اگه ازقبل شکم‌نداشتی ک میگن تو ۶ تا۷ یهو شکم میاری.بعدم این چ فکرایه ک میکنی استرس میدی ب خودت.۱۴ هفته یکم زوده بچت تکون بخوره از ۱۶ یواش یواش حس میونی

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
2731

عزیزم ۱۴ هفته خیلی زود که شکم بخواد بزرگ شه ، تازه بچه تا ۱۸ هفته اینا تکون نمیخوره نگران نباش ، اگرم خیلی دلشوره داری یه سونو بده خیالت راحت شه

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی
خوب خیلیا شکم ندارن عزیزم اگر خیلی نگرانی یه سونو برو حتما نباید اون روزی که دکترت میگه بری 

شوهرم ننیزاره میگه زیاد سونو ضرره 😔ولی ویاردارما 

۱۱هفته بود توسونوی ان تی ان گفتن بچت سالمه  رشدشم خوبه 

راستی ۱۴هفتع بچه تکوناشو میشع حس کرد مثل نبض

خب واقعا حساسی دیگه توی این هفته نه شکمت باید بزرگ باشه نه تکون خوردنشو حس کنی

😢😢😢چیکارکنم شب روز فکرم اونجاست ۱۶هفته ک دکترم گفته بیا انگار ی سال میگذره 

2738
از۱۶ مثل نبض حس میکنه یا   کامل اخساس میشه

من از ۱۶ هفته انگاری تو شکمم پروانه بال بال میزنه قلقلیم میاد🤣یه دوبارم مث موج بوده.

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  

من تا اواسط ماه هفت اصلا شکم نداشتم، کسی باور نمی کرد که هفت ناهمه، تکونای بچه رو هم از ۲۵ هفته کم کم حس کردم

۱۴ هفته خیلی زوده که بخوای استرس بگیری

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
۱۴ هفته ینی تازه دوماهت تموم شده عزیزم چهار ماه کجا بود وقتی ۱۷ هفتت تموم شد چهار ماه کامل میشی

دوماه چرا؟؟؟؟ازفزوردین باردارم 😶فروردین اردیبهشت خرداد  سه ماه

تیر هم میشه۴ماه دوماه کجا اومد😣

2706