2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من نزدیک شش ماه شاید هر روز پیش مهتاب میگرفتم. از بس پریشون بودم و دلم میخواست یکی بهم امیدواری بده که عشقم برمیگرده. مهتاب همش میگفت برمیگرده و من مطمئن بودم محاله برگرده. فقط برای دلخوشی دوس داشتم این جمله رو بشنوم. باورتون نمیشه عشقم که اقامت گرفته بود و مطمئن بودم که دیگه برنمیگرده یهو برگشت و با هم ازدواج کردیم. یعنی دلم میخواست یه جوری مهتاب رو گیر بیارم و دستشو ببوسم از خوشحالی. بنده خدا هی میگفت بخدا بازگشت داره ولی من میگفتم واسه دلخوشی من میگه. خیلی ناراحت بودم که دیگه همه چی تموم شده ولی دیدم نه مثل اینکه راستی راستی برگشت. شماره مهتاب 09196518128

وااااای چقدر این طلا عشقه. اصلا دلم میخواد صداشو بشنوید تا متوجه کلمه عشق بشید. ته ماهه. فالهاش هم ارزونه هم خیلی دقیق. بینظیر و عالی . شماره ش رو میدم کسی اگه خواست 09301191177. حتی اگه نمیخواهید بگیرید فقط زنگ بزنید صداشو بشنوید

برا خواهر من چند بار گرفت و هربار اشکش درمیومد ولی واقعا عین حقیقت میگه. احضارش هم عااااالیه

ما خانوادگی هممون تا گیر میفتیم زنگ میزنیم به مهتاب. تمام جهان بگن روزه مهتاب بگه شبه من میگم قطعا شبه. چون به حرفاش رسیدم که میگم

من تو یه وضعیت بد بد بودم و از شانس اتفاقی عاشق پسر عمه همسرم شدم. یعنی نه راه پس داشتم و نه راه پیش. از یه طرف دلم پیش اون آقا بود و از یه طرف از همسرم و زندگیم نمیتونستم بگذرم. خیلی سرگردون و پریشون بودم تا اینکه با مهتاب آشنا شدم. بنظرم مهتاب فالگیر نیست. بیشتر دوست و رفیق و راهنما و مشاوره. یعنی گاهی آدم رو هیچکسی درک نمیکنه و همه از رو عقل باهات حرف میزنن و نمیدونن که آدمهای یه چیزی به نام احساس هم دارند. ولی مهتاب عین یه خواهر و یه دوست هم راهنماییم کرد و هم کمک کرد که بتونم این بحران سخت و این روزهارو بگذرونم. انصافا خیلی وجودش برای من موثر بود. شماره مهتاب 09196518128

من اسمشو گذاشتم مهتاب بد اخلاق. یعنی من واسه برگشت عشقم از ده نفر فالمو گرفتم همه گفتن برمیگرده ولی مهتاب یه کلام گفت محاله برگرده. اون لحظه که ناراحت میشید اشکال نداره ولی بهتره از اینکه دروغ بشنوی. خاله مادرم مهتاب رو بهم معرفی کرد. اون واسه شوهرش گرفته بود و مهتاب قشنگ بهش گفته بود که زن صیغه کرده و در عرض دو هفته که دنبالش کرد قشنگ فهمیدیم که آره راست گفته و آقا همکارش رو صیغه کرده

من بین همسرم و دوستم مونده بودم. دقیقا هردو رو دوس داشتم و نمیتونستم از هیچکدوم بگذرم. از خانم تاجیک که گرفتم گفت تا دو سال دیگه هم شوهرت فوت داره و دوستت هم ترکت میکنه. ازش بدم اومد و گفتم اراجیف میگه. سه سال نگذشته بود همه حرفا اتفاق افتاد و یاد حرف تاجیک افتادم که اونوقت که گفت من ناراحت شدم و باور نکرده بودم. خانم تاجیک بینظیره 09375894622

2706