2703
2553
عنوان

کیا این ماه اقدام ب بارداری کردند بیاین علایمتون روبگید

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سلام من این ماه روز ۲۹سیکلم لکه بینی داشتم ۲روز بعد به خونریزی افتادم فقط ۲روز،و خیلی غیر عادی بود که من فقط دو روز دیدم چون سابقه نداشته اصلا، بعدش بیبی چکم مثبت شد،الان فقط گاهی درد سینه ودرد زیر بغل دارم و درد زیر دل و کمر وترشح😐😐 

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
2714
الان حامله ای؟؟ خون ریزیت زیاد بود؟رنگش چی؟لخته داش؟،

علائم بارداری زیاد دارم ،خونریزیم نرمال بود ،ولی فقط ۲روز طول کشید و یهو قطع شد،رنگش مث همیشه بود و لخته نداشتم اصلا

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
Mehr  عزیز مبارک باشه بارداری. دوره هات چند روزست؟وقبل از اینکه لک بینی و خونریزی دو روزت شروع ...

مرسی عزیزم،فعلا خودم نمیدونم هستم یا نه ولی بیبی چکم مثبت شد،قبلش فقط سینه هام سنگین بود و ۷،۸روز بعد اقدام دلدرد داشتم همین،دوره هام ۳۰روزست

2706