2703
2553
عنوان

مامان بچه های شیر خشکی بیاین

101 بازدید | 23 پست

بچه تون چند وقتشه؟شبها چندبار برا شیر بیدار میشه؟هروقت بیدار میشه چقدر بهش شیر میدین؟اگه نسبت شیر و آب رو رعایت نکنیم ایرادی داره؟مثلا ۹۰ سیسی آب با ۱ پیمانه شیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

۸ ماهشه و بیدار نمیشه برای شیر خداروشکر

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
یبوست میگیره

عه.اخه پس چرا میگن وبتی میخواین شیر شب و بگیرین کم کم آب و زیاد کنین شیر و کم.من شیر خودمو مسدم.فقط شبا شیر خشک میدم ک میخواستم ازش بگیرم.پسرم ۱ سالشه

دختر من تو 9 ماه هست دو ساعت و نیم به دوساعت و نیم بیدار میشه 120 سی سی شیر میخوره روزها 90 سی سی رو بزور میخوره شبها بهتر شیر میخوره نسبت اب و شیر رو رعایت کن 90 سی سی 3 پیمانه شیر میخواد یه پیمانه بریزی بیشتر اب به بچه میدی و سیر نمیشه

2714
خوش بحالت.پیش خودت میخوابه؟

نه تو تخت و پارکش. عزیزم خب من عادتش دادم. شما از اول هی شیر دادید . بچه رو هرجور عادت بدید همون میشه 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
دختر من تو 9 ماه هست دو ساعت و نیم به دوساعت و نیم بیدار میشه 120 سی سی شیر میخوره روزها 90 سی سی رو ...

پسرم ۱ سالشه.شیر خودمو میخوره.شبها شیر خشک میدم.میخوام شیر سب و ازش بگیرم.برا همین دارم اب و بیشتر میکنم شیر و کمتر.

نه تو تخت و پارکش. عزیزم خب من عادتش دادم. شما از اول هی شیر دادید . بچه رو هرجور عادت بدید همون میش ...

یعنی یه اتاق دیگه؟کار خیلی خوبی کردی.شیر و شب و باید گرفت.برد دندون بچه ضرر داره باعث پوسیدگی میشه.علاوه بر اون باعث وابستگی زیاد میشه

دخترم کوچیک که بود از همون یکماهگی به بعد شبا یبار بیدار میشد فقط.شیرمیدادم میخورد میخوابید تا صبح.از یه سالگی به بعد شیر شبشو قطع کردم اب میریختم تو شیسه.همون یبارو بیدار میشد میخورد میخوابید

یعنی یه اتاق دیگه؟کار خیلی خوبی کردی.شیر و شب و باید گرفت.برد دندون بچه ضرر داره باعث پوسیدگی میشه.ع ...

نه بغل تخت خودم. ۳ ماهش بود وزنش شد ۶۵۰۰ دکترش گفت شیر شب قطع کن. همین جا خیلی از مادرا هی گفتن اشتباه نکن. اما الان همون مادرا مشکلات شمارو دارن و وزن بچه هاشون خیلیییییی کمتر از بچه من. واقعا فهمیدم آدم فقط باید به حرف دکترش گوش کنه

2706