2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افتاده

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2728

از مد افتاده

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

اگه برای جهیزیه میحای فقط دستگیره بدردت میخوره .بقیه اش بدرد نمیخوره

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

چیکار به مد داری من هیچوقت رو مد نبودم اما از دمکنی خوشم نمیاد، پیشبند رو حتما استفاده کن چون اگه حین ظرف شستن لباست خیس بشه برای رحم بده

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
کاربردی نبود؟

نه عزیزم الان من ندیدم کسی دم کنی استفاده کنه یا پیش بندش خداییش الکیه فقط دستگیره هاش بدرد میخورن و دستکش مخصوص فر اونا کاربردین بنظرم

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤

من از لوازم آشپزخونه های لوکس هست تو شهرهای بزرگ زنجیره ای هستن ازین دستگیره های قابلمه که دستت نسوزه اسمش یادم رفت که مدل دستکش نسوزه ازونا ورداشتم که برای فر و رو گاز استفاده میشه نسوزه.

دم کنی و... که لازمم نمیشه هیج کدومو نخریدم

😆😆😆😆😆😆
2706