2733
2734
عنوان

موهای به شدت خشک و وز

| مشاهده متن کامل بحث + 27290 بازدید | 26 پست
گفتم بالا

عزیزم یعنی به مغازه بریم بگیم شیر پارافن میخوایم؟؟؟ اسمش همینه؟ مارک خاصی نداره؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیر موی فاربن اسمشه. من اشتباه گفتم

ده منم فاربن شنیده بودم، برای همین هی ازتون سوال میکردم     عزیزم حالا این فاربن واقعا خوبه؟؟؟؟ شما سرم آنتی فریز سینره را زدی تا حالا؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
ده منم فاربن شنیده بودم، برای همین هی ازتون سوال میکردم      عزیزم حالا این فاربن وا ...

اره سینره زدم من به بوی تند حساسم. دو بار زدم بعد انداختمش دور

اینو فروشنده هی میگفت شیر فاربن 

من می‌شنیدم شیر پارافن😁

تا الان که رفتم قوطیش رو نگا کردم دیدم فاربنه😄

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
اره سینره زدم من به بوی تند حساسم. دو بار زدم بعد انداختمش دور اینو فروشنده هی میگفت شیر فاربن  ...

ای جان عزیزم خخخخخ

حالا عزیزم به نظرت سینره برای مو بهتره یا فاربن؟؟؟ غیر از بحث بو و ایناش

ای جان عزیزم خخخخخ حالا عزیزم به نظرت سینره برای مو بهتره یا فاربن؟؟؟ غیر از بحث بو و ایناش

من از فاربن راضی بودم خیلی نرم میکنه مو رو 

همه منو میدیدن تعجب میکردن که مو هام خوش حالت شده

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2738
من از فاربن راضی بودم خیلی نرم میکنه مو رو  همه منو میدیدن تعجب میکردن که مو هام خوش حالت شده

آهاااان

خیلی ممنونم عزیزم

سلام

ببینید موهای خشک و وز گاهی به روغن جواب نمیدن

یعنی روغن هم بزنی زبرن

پس رطوبتشون در حد صفر هست و در نتیجه ابرسانی لازم دارن

برای ابرسانی تخم کتان رو با اب بذارید بجوشه حدود بیست دقیقه که جوشید بزنید از یک پارچه تمیز عبور بدین مث صافی و  به همه جای سر و مو

بعد بذارید خشک بشه

شونه کنید و لذتشو ببرید یعنی نرید حمام

رنگ و حالتش عالی میشه

اگه یکم احیا شد اونوقت دیگه مث ادم محلول بالا رو بزنید یک ساعت بعدش برید حمام😀😊