2726
عنوان

موهای به شدت خشک و وز

27228 بازدید | 26 پست

من موهام خیلی خشکه و وزززز اصن دارم دیوونه میشم ماسک های مختلف سرم های مختلف روغن ولی هیچ فرقی نمیکنه اگ بخامم روغن نارگیل بزنم با هم ی حالت چرب پیدا میکنه چیکارکنممم  

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دیروز به موهای نم دارم روغن نارگیل زدم اما چرب نشده که اصلا

من نارگیل به تنهایی فایده نداره باید سرم دو فاز سرم تقویتی و یکم نارگیل بزنم هرکدومو نزنم موهام تو هواس بزنم چرب میشه

🖤

سلام اسپری نرم کننده ی موی کودک فیروز بگیر، خیلی خوبه، موقع شونه کردن و بعد از حمام و هر وقت اینطوری شدن بزن. تا حد زیادی الکتریسیته ی موهات رو از بین میبره و نرم شون میکنه 

ن عزیزم چیه؟؟

منم موهام خشک بود چند بار سرم مو گرفتم نتیجه نداد تا این دفعه رفتم لوازم آرایشی خرید کنم اینو برام آورد بعد حمام وقتی مو مرطوبه میزنم بعدش سشوار و اتو 

اصلا چرب نمیکنه موهام نرم و حالت دار میشه

مثل کرم مو هست ولی رقیق

بوی تند هم نداره

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
موهاتو با حوله خشک نکن یه شال نخی ببند آب موهاتو بگیره اصلا حوله نزن به موهات

جدی؟؟؟ تاثیر داره واقعا؟؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
شیر پارافن رو امتحان کردی؟ 

پارافن چی هست؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
شامپو مناسب موی خشک چی خوبه ؟؟

من دیدم اینایی که سان سیلک برای موی خشک میزنن خیلی راضین

من نارگیل به تنهایی فایده نداره باید سرم دو فاز سرم تقویتی و یکم نارگیل بزنم هرکدومو نزنم موهام تو ه ...

دوفاز چی میزنی؟؟؟

2706