2733
2734
عنوان

کیا سیکلشون بالاتر از چهله!

75 بازدید | 11 پست

و اگه اینطوره چه اقداماتی کردید برای اینکه نرمال بشه؟ 

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
واسه من هیچوقت منظم نیس

کار خاصی بابتش کردی؟ دکتری چیزی؟

نامنظم بودنش ناراحتت نمیکنه؟

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار خاصی بابتش کردی؟ دکتری چیزی؟ نامنظم بودنش ناراحتت نمیکنه؟

جند سال پیش واسه منظم شدنش هر روز دمکرده رازیانه میخوردم که یهو خداخواسته حامله شدم

الان دیگه میترسم دمکرده رازیانه بخورم

اللهم صل الله محمد و ال محمد
2728
جند سال پیش واسه منظم شدنش هر روز دمکرده رازیانه میخوردم که یهو خداخواسته حامله شدم الان دیگه میترس ...

بسلامتی عزیزم! 😍

من۳۴ تقریبا.بالای۳۰ بده؟؟؟

معمولش بین ۲۸ تا ۳۰ هست.

اما اگه هر ماه ۳۵ هست اوکیه.

مال من یبار سیه یبار چهله یبار بالاتره!

2738
قرص جلوگیری ک میخوردم منظم بود  فقط  وگرنه همیشه نامنظمه  نی نی میخوای؟

قرص اصلا خوب نیست نخور! من سعی دارم با ورزش و یه سری رژیم غذایی درستش کنم.اگه جواب بده مینویسم.

نه عزیزم فعلا نمیخوام،اما نامنظم بودنش اعصابمو خورد میکنه،خیلی عصبی میشم وقتی میبینم اینقدر سیکل ها طولانیه

قرص اصلا خوب نیست نخور! من سعی دارم با ورزش و یه سری رژیم غذایی درستش کنم.اگه جواب بده مینویسم. نه ...

من به تجویز دکترم قرص خوردم چون پلی کیستیکم بودم 

این ماهی که قرص رو دیگه نخوردم و اقدام کردم باردار شدم 

پسر نازم عاشقتم  
من به تجویز دکترم قرص خوردم چون پلی کیستیکم بودم  این ماهی که قرص رو دیگه نخوردم و اقدام کردم ...

جدی؟ توی اقدام اول باردار شدی؟

منم با قرص درستم ولی میترسم اینده واسه بچه دار شدن واسم مساله دارذبشه،سر این موضوع بهم میریزم.

جدی؟ توی اقدام اول باردار شدی؟ منم با قرص درستم ولی میترسم اینده واسه بچه دار شدن واسم مساله دارذبش ...

من قرصمم سیپروترون بود راستی 

ن چند ماه پیشم یه ماه اقدام داشتم بعدش دوباره قرص جلوگیری خوردم

و این ماه اقدام کردم باردار شدم

پسر نازم عاشقتم