2733
2734
عنوان

کسی بوده از سن20به بالا شروع به تحصیل کرده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 138 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ارشد که خیلی ها سنشون بالاست،چون بیشترشون شاغل هستن و بین کارشناسی و کارشناسی ارشد یه وقفه بخاطر ...

غلط کردن تا اول دبیرستان قطعا که خوندیم دیگه کی حوصله داره چندسال اضافه هم بیاد روش عوضیا

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
ببین حالا من از دوم تجربی خوندم وگفتن برای تغییر رشته باید عمومیارو پاس کنی الان بخوام برم مثلا از ک ...

نمیدونم تغییر رشته چه مدلیه ولی من که حالا تازه نگفتم میخوام تغییر رشته بدم یا از این چیزا گفت چون ما نظام قدیمیم باید مدرک نهم داشته باشیم چون از نظر نظام جدید سوم راهنمایی ما یعنی هشتم اونا حالا شاید بهت بگن مدرک نهم رو بگیری از همونجا که هستی شروع کنی ولی طرف به من گقت اینو تا پارسال میتونستی انجام بدس الان باید کلا یا از نهم یا از دهم شروع کنی حالا هر رشته که انتخاب میکنی

2728
من استرس داشتم دوسال دیپلم زود بدم راحت بشم الان باید چندسال دیگه روهم بگذرونم😭😭😭😭

بدبختانه فک کنم باید نظام جدید رو بخونی من انسانی بودم میخوام همینو ادامه بدم حقوق بخونم گفت ۴ سالت ۲ سال و نیم طول میکشه

نمیدونم تغییر رشته چه مدلیه ولی من که حالا تازه نگفتم میخوام تغییر رشته بدم یا از این چیزا گفت چون م ...

عجب .

من مدرسه غیر انتفاعی بزرگسالانم.از کی ثبت نام کردم ولی هنوز نرفتم باید به مدیر زنگ بزنم شنبه ببینم چی میگه

غلط کردن تا اول دبیرستان قطعا که خوندیم دیگه کی حوصله داره چندسال اضافه هم بیاد روش عوضیا

هموننن بیشعورا چندین سال نظام قدیم بود یهو گند زدنننننن اخه فکر بقیه رو نکردن حالا من عزا گرفتم واسه ریاضی میگم باز هر چیو خر بزنم بخونم ریاضی سختمه

بدبختانه فک کنم باید نظام جدید رو بخونی من انسانی بودم میخوام همینو ادامه بدم حقوق بخونم گفت ۴ سالت ...

منم از تجربی میرم انسانی.الان کنکورت میفته چ سالی؟؟

شاید کنکورم بردارن

2738
هموننن بیشعورا چندین سال نظام قدیم بود یهو گند زدنننننن اخه فکر بقیه رو نکردن حالا من عزا گرفتم واسه ...

وای ریاضی نگووو.جدولم ضربم فراموشم شده😂😂

عجب . من مدرسه غیر انتفاعی بزرگسالانم.از کی ثبت نام کردم ولی هنوز نرفتم باید به مدیر زنگ بزنم شنبه ...

اره بپرس بنظرم که مدرسه دنگ فنگ داره منم اول میخواستم برم مدرسه بعد گفت باید مدرک نهمتو بگیری برو اموزش از راه دور اونجا مدرکتو بگیر بعد که فکر کردم گفتم خوب همه مقطع هارو همینجا بگیرم بهتر از اینه کلاس برم

منم از تجربی میرم انسانی.الان کنکورت میفته چ سالی؟؟ شاید کنکورم بردارن

اره میگن کنکور نظام قدیم نیس دیگه واسه همون میگن نظام جدید باید بخونی فک کنم بیوفته ۱۴۰۰ 😐😐😐اخه انصافه من اگه درس ۲ سال رو میخوندم سال بعد کنکور میتونم بدم

حتما حتما برو از استادهام تو دانشگاه ي خانم بود ١٦ ازدواج كرده بود   ١٧ بچه دار شده بود ...

چه رشته ای

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2706