2733
2739
عنوان

کسی بوده از سن20به بالا شروع به تحصیل کرده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 138 پست
چه مواردی اطرافتون بوده،این موارد چقدر باعث انگیزه است👍👍👍👌👌

خیلی موارد دیگه هم بوده اما من نگفتم. اگه یه نگاهی به لطرافمون بندازیم هیلی موارد جالبتری عم میبینیم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دهتر خاله ی من بیسواد بود تو سی سالگی درس خوند الان داره دکتراشو میگیره  خواهر شوهرم اا سوم لبت ...

چقد انگیز گرفتم.مرسی گلم💋💋💋

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
2728
هدی خانم باورت میشه اکثراونایی که فوق خوندن مثل شما نصیحتم میکنن.اره راستش خیلی دوست دارم بگم که؟مثل ...

من فوق لیسانسم رو دانشگاه ازاد خوندم. و میخواستم دکترامو هم بگیرم،ولی پشیمون شدم،الان پشیمون هستم که چرا انقدر پول خرج ارشد تو دانشگاه آزاد کردم،پولمو جای دیگه سرمایه گذاری کرده بودم برام بهتر بود.

من موافق درس خوندنت هستم،ولی بخون که سراسری قبول شی نه آزاد.تحصبل کرده باشی برای بچه ات هم بهتره

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
هدی خانم باورت میشه اکثراونایی که فوق خوندن مثل شما نصیحتم میکنن.اره راستش خیلی دوست دارم بگم که؟مثل ...

چون ماها که مدرک گرفتیم میدونیم چیزی به شعورمون اضافه نشده، فقط عمرمون هدر رفته و یک حسرت عجیب مونده به دلمون که چه کارها میشد کرد تو این زمان...

من نظرم همینه که بخاطر مدرک مجازی درس بخونین. حتی اگر مذهبی دوست دارین الان طلبه مجازی هم با هزینه خیلی کم میگیرن. درسهاش هم آسونه. ادامه تحصیلش هم راحته

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
2738
چقد انگیز گرفتم.مرسی گلم💋💋💋

فدات گلم. اون که دکتر شد واقعا انگیزه ی مثبتی شد برای همه ی خانمهایی که میگفتن ما نمیتونیم برامون دیره. واقعا همه اشون رو شوکه کرد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
چون ماها که مدرک گرفتیم میدونیم چیزی به شعورمون اضافه نشده، فقط عمرمون هدر رفته و یک حسرت عجیب مونده ...

همسرم میگه برو طراحی لباس .ولی متاسفانه من علاقه ندرم

منم تو ۲۴میخوام وارد یونی شدم خیییییلی خس بدی دارم😔😔

من هم اول ازدواج کردم بعد رفتم دانشگاه،از همکلاسی هام یکی دو سال بزرگتر بودم ولی اصلا مهم نبود،جالبه همشون مجرد بودن ولی با همشون هم دوست بودم،تازه اخراش باردار هم بودم😂😂

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
میدونستی اگه بخوای دیپلم رو بگیری باید نظام جدید رو بخونی

چطور مثلا بیشتر برام توضیح بده نکنه یکسال دوباره اضافه تر میشه؟؟

2706