2733
2734

من دیپلمم نگرفتم.چقد دلم گرفته 

حس میکنم سنم بالا رفته چقد دوست فوقمو زودتر هم بگیرم.دیگه بچم بدنیا اومد تا4سال ترک تحصیل کردم

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تا کجا خوندی؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2731

من بالای ۳۰ سال دارم، فوق لیسانس دارم، یک بچه ۵ ساله دارم و یکی توراهی، شهرمون دانشگاه نداره و اگر بخوام بخونم باید برم یک شهر دیگه، با اینحال امسال مجدد کنکور سراسری شرکت کردم. 

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘

۵۰ سالت که نیس .

۲۰ سالته .

استاد من ۱۳ سالگی شوهر کرد بعد بچه زایید بعدا شروع کرد درس خوندن الان دکتراشو گرفته و هیات علمی شده

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
من بالای ۳۰ سال دارم، فوق لیسانس دارم، یک بچه ۵ ساله دارم و یکی توراهی، شهرمون دانشگاه نداره و اگر ب ...

عزیزم فوقتون چندسالگی تموم شد

2738

خاله ی من زود ازدواج کرد و بعدش درسشو تا دکترا خوند اونم یه رشته ی سخت و الان به شدت ادم موفقی هست

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

تو که خوبه بابا من ۲۸ سالمه هنوز موفق نشدم لیسانس بگیرم 😄 تا ه شما بچه داشتی و عذرت موجه تره 😉 واسه تحصیل دیر نیست هیچوقت  دوتا از صمیمی ترین دوستای من از ۲۴ سالگی شروع کردن 

یه صلوات واسه آرامش خودم و خودت بفرست❤
۵۰ سالت که نیس . ۲۰ سالته . استاد من ۱۳ سالگی شوهر کرد بعد بچه زایید بعدا شروع کرد درس خوندن الان ...

البته این مال اون زمانه که آدم با درس خوندن به جایی میرسید. بنظر منم دیر نیست ولی بهتره این دوستمون دنبال کسب یک هنر بره نه درس!

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
۵۰ سالت که نیس . ۲۰ سالته . استاد من ۱۳ سالگی شوهر کرد بعد بچه زایید بعدا شروع کرد درس خوندن الان ...

چون  دوس دارم زودتر به یکجایی برسم

یه همکلاسی داشتم 57 سالش بود اومده بود برا لیسانس. 

حالا اینکه خوبه. تو دسشویی دانشگاه یکی بود از حرفاش فهمیدم دانشجوی ارشده. بعد یه هو دندون مصنوعی هاشو در آورد. 😑😑😑😑

2706