2726
عنوان

کور شدن عروس تو شب عروسیش

| مشاهده متن کامل بحث + 19920 بازدید | 256 پست

اینکه چشم ناخوداگاه موقع خطر بسته میشه درسته ولی اگه چشم سالم باشه اگه تنبلی چشم داشته باشه طرف اونچیزی که نباید اتفاق میفته....حالا دعا کنیم که چشم این عروس خانومم بیناییشو بدست بیاره اگه خدانکرده دروغ هم باشه دعامون واسه بیمارای دیگه مستجاب شه انشالله ادم بیمار کم نداریم رو تخت بیمارستانا که محتاج دعا هستن خدا همه بیمارارو شفا بده بحق این صبح صادق

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببخشید استارتر سوالمو اینجا میپرسم آخه بحث داغه یکی جوابمو میده حداقل

خانوما، کسی بوده ویارش از هفته هشت به بعد شروع بشه؟

من نسبتا خوب بودن. دیروز اینقدر حالم بد شد که رفتم زیر سرم

استرس گرفتم یه وقت بچه طوریش نشده باشه که حال من اینقدر بد شده

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
دیدی ؟ اینهمه جا می‌پره اون تو خخخ

آره نامرد  

مخصوصا موقع بادمجون سرخ کردن

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
تازه دستاش به علت ژنی ک دارن هر کدون اندازه بربری

وای اخه الان وقت این حرف بود ترکیدم فک کنم کله صبح باید خودم برم بیرون تا بیرونم نکردن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣حالا موقع بربری خوردن دستای جاریت میاد جلو چشممون با ناخنای خرسیه بنفش😊🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دیدی ؟ اینهمه جا می‌پره اون تو خخخ

😂😂😂😂یاد امضای کاربر افتادم 

نوشته بود میری چن ساعت مثه کروکدیل دهنتو باز میکنی تو بارون یه قطره بارون نمیوفته تو دهنت 

اونوقت یکی داره حرف میزنه اب دهنش مستقیم میاد میره تو لوزالمعدت 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706