2733
2734
عنوان

گوشمو سوراخ كردم ازدرد خوابم نمى ره چيكار كنم؟😥

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 44 پست
خدا این دکترای به درد نخور رو لعنت کنه   3 ساله  من گوشم رو  سوراخ کردم  هنوز خو ...

من خودم سوراخ کردم

دوروزبعدش گوشواره انداختم

یک ذره هم اذیت نشدم

گوشای خواهرزادمم سوراخ کردم بچه یبار اوف نگفت😁😁

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆
راست مىگى 😨

به خدا شبا سمت اون گوشم نمیتونم بخوابم   غضروف گوشم رو سوراخ کرده خیر ندیده

خدایا چه کلمه ای در وصفش بگوئیم او لایق بهترین هاست  مادرم تو فرشته ای روی زمین 💞💞💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه بودم مامانم گوشمو سوراخ کرد،یکی دو سال پیش هم خواهرم دوبار گوشمو سوراخ کرد،با نخ و سوزن😂😂😂 ...

واى چه دلى😮

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
2728

من سوراخ دوم انجام دادم شاید 10 11سال پیش تجربه نداشتم مامانم بجا پماد برام روغن و...میزد مثل قدیم وای عفونت کرد چقد درد کشیدم خون میاومد نمیتونستم بخابم گریه میکردم خیلی افتزاح بود بعد مادرم رف از طرف پرسید...گف پماد میزدی خیلی زود خوب میشد اینقد بچع زجر نمیکشید اما دیگ دیر یود من نخ و😑😑😑 رو در اوردم و دیگ حاضر نبودم و سوراخ بسته شد...تازه دکترم گف بچهای الان و با خودت مقایسه کردی روغن میزدی و گوشواره رو در اوردی بجاش نخ انداختی😬😬😬😲😲😲😲خیلی بد خاطره ای بود

منکه اصلا سوراخ نکردم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
من خودم سوراخ کردم دوروزبعدش گوشواره انداختم یک ذره هم اذیت نشدم گوشای خواهرزادمم سوراخ کردم بچه ...

چه طورى اخه؟

2738
اي بابا كى وفتشو داره😕

پس پماد يا ژل ليدوكائين كه درد حس نكنى و البته ويتامين آ استريل چشمى كه زودتر خوب بشه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
نمى دونم پماد جنتيمايسين وان ان داده زدم اما فكركنم دردش ازانگولم زياده😥

فقد برو زرده تخم مرغ بزن سریع دردشو اروم میکنه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
چه طورى اخه؟

نمیدونم

ولی قشنگ سوزن و ضدعفونی کردم گوشمو اول بی حس کردم بعد چربش کردم و سوراخ کردم ونخ انداختم

دوروزهم کامل به جز وازلین و ویتامینه چیزی نزدم

وقتی چرب میشد نخ و توش یواش یواش حرکت میدادم جابازکنه بعد دوروز گوشواره انداختم

مال خواهرزادمم همینطور.

البته لاله ی گوش من سفت بود بعدگوشواره بازم چرب میکردم مال خواهرزادم نه..

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆
چجور سوراخ میکنی😱

خیلی راحت

بخدا گوش بچه های فامیلمون روهم سوراخ کردم

میگن دستم سبکه خوبه

مال همشون هم بعد دوروز الی سه روز گوشواره انداختن هیچ مشکلی  نداشتن.

به خدا هنوزم عفونت میکنه ازش چرک در میاد اوضاعش خیلی داغون 

دیگ کلا گوشواره ننداز

یه خمیرهست اونو درست کنی بذاری کلاچرکشومیگیره اروم میشی ابجی.

من اخه كلا پوستم سريع اگزما مىگيرهبه بدليجات حساسيت دارم به خاطر همين بعد نيم ساعت خواستم عوض كنم كه ديگه سوراخش صاف نبود انگار گوشواره تو گوشم نصفه مىرفت

2706