2726

امروز رفتم سوراخ كنم مثلا جاى معتبر بود يه بار زد گفت عه اشتباه شد بايد بيارمش پايين يكى ديگه زد بعدش اومدم خونه گوشواره خودمو جاش بندازم حالا ازيه طرف سوراخ تومى رفت ازاونرو درنمى يومد بازم رفتم پيشش وحشي گوشواره روكرد توگوشيم بادست محكم فشار دادتااين ورش سوراخ شه يعنى مردم ازدردحالا نميتونم سرم روروبالش بزارم به نظرتون چى كاركنم 🤕

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودمو گوشمو سوراخ کردم ابجی.

شبا دردمیکرد کمی وازلین  و ویتامینه میزدم همچین اروم میشد ....

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆
2728

خدا این دکترای به درد نخور رو لعنت کنه   3 ساله  من گوشم رو  سوراخ کردم  هنوز خوب نشده  هر پمادی هم که فکرش رو بکنی زدم 

خدایا چه کلمه ای در وصفش بگوئیم او لایق بهترین هاست  مادرم تو فرشته ای روی زمین 💞💞💞💞💞

احتمالا ملتهب شده . مراقب باشید عفونت نکنه

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

حتما پماد بزن

که عفونت نکنه

تازه گوش سوراخ شده رو مگ گوشواره طرف و میذارن😕حداقل یکی دوروز اون گوشواره موقع سوراخ هست پماد میزنی بعد در میاری و....همون روز ک گوشواره اصلی و نمیذارن😕

خدا این دکترای به درد نخور رو لعنت کنه   3 ساله  من گوشم رو  سوراخ کردم  هنوز خو ...

وای یعنی چی خوب نشده ؟

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
من خودمو گوشمو سوراخ کردم ابجی. شبا دردمیکرد کمی وازلین  و ویتامینه میزدم همچین اروم میشد ....

نمى دونم پماد جنتيمايسين وان ان داده زدم اما فكركنم دردش ازانگولم زياده😥

خدا این دکترای به درد نخور رو لعنت کنه   3 ساله  من گوشم رو  سوراخ کردم  هنوز خو ...

راست مىگى 😨

وای یعنی چی خوب نشده ؟

به خدا هنوزم عفونت میکنه ازش چرک در میاد اوضاعش خیلی داغون 

خدایا چه کلمه ای در وصفش بگوئیم او لایق بهترین هاست  مادرم تو فرشته ای روی زمین 💞💞💞💞💞
2706