2733
2734
عنوان

عزوسک گردان عصر جدید😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1939 بازدید | 161 پست
آره یادمه در مقایسه با سازه ماکارونی این حرف رو زد گفت چرا شما زیاد خوشحال نشدید

اره اره افرین من یادم میره زود شخصیت هارو

خیلی مقایسه بدی داشت ازش بعید بود

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه واقعا چه معنی داره شاید طرف اجرا وکار شرکت کننده رو دوس نداره حتما دلایل خودشو داره نمیشه که نظر ...

اوووف دکتر که عجیب سر خودش معطله 

احساس فرهنگ دهخدا بودن داره 

اول صحبت اش یه کلمه رو باید تاریخچه اش بگه 

که یه بارم ببخشید احسان ضایع اش کرد 

در مورد تاریخچه پانتومیم

چقدر دکی مزخرف گفت 

یا ابالفضل العباس علمدار 
2731
نمیدونممم فک نکنم از قبل هماهنگ شده باشه اره خودمم تعجب کردم کارت گرفت

کلا جوری برنامه ریزی میکنند که همه اونایی که به نظر خوبن شناخته بشن و ادامه بدن 

مثلا الان شروین نرفت بالا 

اما در ادامه اریا کمکش میکنه 

از اونورم تا همین جا که اومده 

یهو معروف شد تو اینستا و ....

سایت های موزیک اهنگ هاش گذاشتن و .....

برا همین گفتن دیگه نیاد بالا 

یا ابالفضل العباس علمدار 
کلا جوری برنامه ریزی میکنند که همه اونایی که به نظر خوبن شناخته بشن و ادامه بدن  مثلا الان شرو ...

من خیلی مثبت فک میکنم

همش میگم عادلانس 

ذهنیتمو خراب کردید

مرگ بر عصر جدید

آقای مکارم حرام اعلامش کن    

برنامه اش کلا استعداد یابی نیست

مهارت یابیه

داوراشم کارشناس بعضی فنون نیستن که نظر میدن مثل زمینه ورزشی

مسابقه فقط اسرا. قرآنیه اما کارشناساش اهل فن، لذت میبری از دارویشون . اما عصر جدید، بازیگر و اهنگ ساز نظر ورزشی و پزشکی میدن

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738

مثلا مرحله اولم همینطور 

اگه به نظر سه نفر خوب بودن 

یکی که فینالیست میشد 

یکی دیگه رو هم کارت طلایی میدادن 

یکی هم از به پرداخت پول میدادن یا اینکه یکی از داورا یه قولی میداد 

مثلا میگفت پشتیبانی ات میکنم، یا خرج عمل ات مسدم یا خرج ساخت باشگاه یا اهنگ سازی و....

دکی هیچ قولی به هیچ کس نداد. فقط ادعا 

انقدر دکی صداش زدن 

باورش شذه معلوماتش فوران داره

یا ابالفضل العباس علمدار 

بچه ها  چه روزایی میذار عصر جدیدو

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
برنامه اش کلا استعداد یابی نیست مهارت یابیه داوراشم کارشناس بعضی فنون نیستن که نظر میدن مثل زمینه ...

اگه همون باشه که دیدم اخه اسمش نمیدونم

وای نظر اونا که محشره 

اهل فن هستند 

یعنی اگه ایرادی میگیره 

خود داور تکه ای اجرا میکنه میبینی واقعا توپر و جایگاهش برا داوری درسته 

اما اینا فقط اریا تو اهنگ سازی سررشته داره 

امین هم بازیگری

دکی رو چه حسابی اوردن 

نونهالی هم چون خاصه اوردنش 

یا ابالفضل العباس علمدار 

خدایی کارش عالی بود ، ما با قاشق و چنگال همزمان نمیتونیم  غذا مونو بخوریم سختمونه اونوقت اون خانوم چند تا کارو همزمان انجام میداد این که خیلی عالیه ، خواننده که زیاده خداروشکر ، هر کی از ننه باباش قهر میکنه خواننده میشه

اگه همون باشه که دیدم اخه اسمش نمیدونم  وای نظر اونا که محشره  اهل فن هستند  یعنی ...

نونهالی خاصه؟؟

نونهالی فقط چشاش به حرکات عظیمی نژاده نظر خاصیم نداره همش میگه نمیدونم چی باید بگم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706