2733
2734
عنوان

عزوسک گردان عصر جدید😐

1939 بازدید | 161 پست

من هنوز هنگم که چجوری اول شد😐😐😐

من واسه خواهر کوچیکم عروسک تکون میدادم خیلی ازین جذابتر بود

اصلا درحد استعداد و اول شدن نبودبخدااا

باصدای جیغ جیغو وزنونه

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوب بود کارش 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2728

ندیدم امروز...اذه واقعا اول شدن حقش نبود پسرمومیفرستم ژیمناستیک پیش مربی ک عصرجدید اومد واقعاحقشه بدبخت بااون پاهاش ازیازده تاپنح کلاس میزاره هریساعت دوباره برای عصرحدیدیا بغیرظهرشباام کلاس میزاره

کدوم؟اون دختره که شبیه پریناز ایزدیاره؟؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
خیلی خوب بود کارش 

درحدی که بین این همه ادم اول شه؟

😲😞😞😞

درحق خیلیا ظلم شد

نکنه فقط چون ازشمال حرف زد؟؟

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2738

شروین بار اول خیلی بهتر از دوم بود 

ولی اگه شروین قبول میشد میومدین میگفتن عروسک گردان حیف شد

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

اول شد یعنی چی؟مگه تموم شد برنامه عصر جدید؟برنده نهایی مشخص شد؟

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
ندیدم امروز...اذه واقعا اول شدن حقش نبود پسرمومیفرستم ژیمناستیک پیش مربی ک عصرجدید اومد واقعاحقشه بد ...

اون پسره ژیمناستیک کار پسره شماس؟

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱
2706