2737
2734
عنوان

مهمه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 27 پست
دوستت چقدر ساده و بیکار بوده

خاک تو سر لیسانس هم دارن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
میشه چنین چیزی؟ هک کردن و آره ولی اینکه چت کرده با همسرش ولی برا اون پیامی نیومده.الانم پیام فرستاده ...

خوب وقتی حک کردن شوهرشو یعنی دسترسی کامل داره و نذاشته شوهره ببینه حذف میکنه خیلی راحت یا به هر کی دلش بخواد پیام میده خیلی راحته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا پروفایل همسرشونو هک کردن ؛ پاک کردن پیامم که از قابلیت های جدید تلگرامه و به راحتی میتونی پی ...

الان میونه شون بهم خورده بعد چند سال زندگی یه چیز الکی براشون دردسر شده.دوست بدبختم با تاپ و شلوارک واسه همسرش عکس هم فرستاده ولی 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
خوب وقتی حک کردن شوهرشو یعنی دسترسی کامل داره و نذاشته شوهره ببینه حذف میکنه خیلی راحت یا به هر کی د ...

یعنی شوهرشو هک کردن؟

2728

اخه تو کدوم کانالی برای عضویت باید ویس بدی؟

چندسال پیش اتفاقی تو یه گروهی بودم که همه خانم بودند و چون حرف های چرت و مطالب مستهجن هم بیان میشد از اعضا خواستن که ویس بدن که معلوم بشه اقا تو گروه نباشه. 

این ویس برای عضویت تو کانال مشاوره مشکوکه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
هردو رو هم میتونن حک کنن ولی چون شوهرس ندیده پیامارو یهنی اونو هک کردن دیگه

الان تو ورژن های تلگرام،خودت میتونی هم پیامهای شخص مقابل و هم خودت رو حذف کنی و از هر دوطرف هم پیامها پاک میشه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
اخه تو کدوم کانالی برای عضویت باید ویس بدی؟ چندسال پیش اتفاقی تو یه گروهی بودم که همه خانم بودند و ...

خوب همین منم هنگم هنوز

2738
الان تو ورژن های تلگرام،خودت میتونی هم پیامهای شخص مقابل و هم خودت رو حذف کنی و از هر دوطرف هم پیامه ...

میدونم گلم اینا رو اون کاناله ای وسط چی میگه

مطمینی دوستت حقیقت رو میگه؟ میگم شاید شیطونی کرده و از ترس اینکه لو بره این داستان رو سرهم کرده،دست پیش رو گرفته که پس نیفته.

اخه من یکی رو میشناختم به همین راحتي داستان سرایی میکرد و اصلا یک درصد هم فکر نمیکردی که داره دروغ میگه

میدونم گلم اینا رو اون کاناله ای وسط چی میگه

تو کانال که امکان صحبت با مشاوره نیست،تو گروه امکان صحبت هست.

بچه ها تل گرام داره هک میشه دیروز کلی اسم اومد برامن ازونا ک میگه فلانی جوین شد درصورتیکه اصلا من اونارو تو مخاطبینم نداشتم تل شوهرم هم یهو قفل شد برا ورود رمز میخواست میگه من اصلا رمز ندادم بهش یهو درومده بیرون خودش و رمز خواسته

مطمینی دوستت حقیقت رو میگه؟ میگم شاید شیطونی کرده و از ترس اینکه لو بره این داستان رو سرهم کرده،دست ...

متاسفانه خودمم بهش مشکوک شدم