2726
عنوان

مهمه بیاید

205 بازدید | 27 پست

دوست من دیشب از تلگرامش یه پیامی واسش اومده که کانال مشاوره ی دکتر ... هست و برای عضویت کد ... را با ویس برای ما بفرستید. بعد این ماجرا و بعد کلی درد و دل با مشاوره و گله از همسرش.مشاور بهش میگه به شوهرت پیام بده و ابراز احساسات کن .بعد هم کلی لوندی با شوهرش با همون پروفایل و شماره میکنه و حتی عکس هم رد و بدل میکنن .فردای اون روز دوستم وقتی با همسرش حرف میزنه بهش میگه عکسات خوب بود من چی؟ یهو همسرش میگه کدوم عکس؟؟؟ حالا اینا دعواشون شده دوستم هزار تا قسم و قرآن که من به تو پیام و عکس دادم ولی همسرش میگه واسه من چیزی نیومده . الانم وقتی از گوشی همسرش به دوستم پیام میدن پیاما خود به خود حذف میشه. و پیامای قبلی دوستمم حذف شده.الان شکایت کردن به پلیس فتا تا ببینن کدوم راست میگن و جریان چیه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

تا حالا چنین موردی براتون پیش اومده.اصلا خوابم نمیبره هم میترسم هم دلهره دارم پس کی به دوستم پیام میداده با پروفایل همسرش😥

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا خب کدداده دیگه کسی اومده تلگرامش

آره ولی اون با همسرش چت کرده ولی همسرش بیخبره از همه جا

2728
تا حالا چنین موردی براتون پیش اومده.اصلا خوابم نمیبره هم میترسم هم دلهره دارم پس کی به دوستم پیام می ...

عزیزم اگه کد داده هکش کرده حتما 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

دوستم اول براش یه کانال اومده بعد این اتفاق ها افتاده

چ عجیب بگو بره تو تنظیمات تونشست های فعال

زده جز خودش کی تو اکانتشه

ما خودمون حوصله کارای خودمونُ نداریم سپردیمش به امانِ خدا، اونوقت شما کاره خودِتُ ول کردی پیگیرِ ‌مایی؟:\
عزیزم اگه کد داده هکش کرده حتما 

میشه چنین چیزی؟ هک کردن و آره ولی اینکه چت کرده با همسرش ولی برا اون پیامی نیومده.الانم پیام فرستاده شده از طرف همسرش زود تو گوشی همسرش حذف میشه

اون موقع شب بعد از چتها ،مگه پیش هم نرفتن که تا فرداش صحبتش پیش نیومده؟

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
چ عجیب بگو بره تو تنظیمات تونشست های فعال زده جز خودش کی تو اکانتشه

هیچ کس .نه واسه خودش نه همسرش

احتمالا پروفایل همسرشونو هک کردن ؛ پاک کردن پیامم که از قابلیت های جدید تلگرامه و به راحتی میتونی پیام هایی که میفرستی رو پاک کنی ؛ در هر صورت امیدوارم مشکلشون حل شه اما هرگز نباید به همچین پیامهایی اعتماد کنن ؛ مسلما هیچ مشاوره خبره و درستی با چنین روشی و از طریق اینترنت به کسی مشاوره نمیده.

اون موقع شب بعد از چتها ،مگه پیش هم نرفتن که تا فرداش صحبتش پیش نیومده؟

نه از هم دورن.دوستم با بچه هاش خونه ی داداششه تهرانه.همسرشون سر کارن

2706