1147
1273

خيلي خوشحالم خدارووووشكر واقعا مرسييي از دعاهاي همتون ايشالا همه ب هرچي ميخان برسن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1625026/داستان-زندگي-لعنتي?postId=54099295

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

عسک

دلم تنگه.....بی دلیل دلم تنگه.....نمیدونم واسه چی امادلم تنگه چراخودموهمش میزنم به اون راه....واسه چیزی که سه ساله منتظرشم دلم بدجورتنگه اگه امضاموخوندیدخیلی واسه منوهمسری دعاکنیدکه ماهم یه نی نی سالم داشته باشیم  
همونی ک گفتی رفتم با عمم پارک اومد دید ماشین جلو در نیس؟

همونه داستان زندگیشم چند روز پربازدید بود

۴ چیز که حوا نتوانست به آدم بگوید ۱-آدمت میکنم ۲_از شوهرای دیگران یاد بگیر ۳_قبل از تو صد تا خواستگار داشتم ۴_میرم خونه ی مامانم' خوشبحال آدم  
1320

کو

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
همونه داستان زندگیشم چند روز پربازدید بود

عههه خب خداروشکرررر😍😍 خوشحال شدم برات عزیزمم مگه رفتی جلو در مغازه؟ میگفتی برم یا نرم

خدایاا جز تو پناهیی ندارم بی پناهم نکن معبودم منواز درگاهت ناامید برنگردون پروردگاررحیمم🙏 
1308
1335