2733
2734
عنوان

چه کسی عمل ماموپلاستی کرده یعنی جراحی سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 41933 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براي شما هم چين داشت؟

من دور هاله سينم چين نداشت،،، فقط زير سينم چين و ورم داشت چون دوبرشه بودم از زير جمع كرده بود ...ولي الان نزديك سه ماهه چينا رفته يكم ورم داره هنوز ك دكتر گفت كاملا ميخابه زمان ميبره

2731

دختر خاله ی شوهر من اون زمانا که سینه بزرگ مد نبود بخاطر اینکه سینه هاش خیلی دفورمه و شل و بزرگ بوده عمل کرده و کوچیکش کرده. با اینکه دختر بوده اون زمان ولی جز یه جای خیلی ریز و نامفهوم برش چیزی رو بدنش نمونده. اتفاقا خودش برای مادر خودش که بنده خدا الان به سرطان مبتلا شده میبرتش پیش دکتری که پیشش ماموپلاستی کرده و جفتشون راضین خداروشکر. من شمارشو دارم میذارم براتون فک کنم بتونید حداقل برای ویزیت و مشاوره از ش کمک بگیرید ۰۲۱۸۸۸۷۳۹۱۵

مادر شوهرم خیلی سینه هاش بزرگ بود و اذیتش می کرد همش به کمرش فشار می آورد با دختراش صحبت کردم ببریم دکتر سینه هاشو عمل کنیم تا اینقدر اذیت نشه و چون خونشون شهریار هست پیش دکتر عطایی بردیمشون عمل کرد و الان با این که فقط یه هفتس از عملش گذشته ولی می گه خیلی سبک شدم و راضیم . مامان خودمم می خوام ببرم ولی میبرم مطب ونک اونجا به من نزدیک تره http://drataei.com/جراحی-ماموپلاستی/

2738

منم میخوام عمل ماموپلاستی انجام بدم خیلی راجعبش تحقیق دارم میکنم اینو از تو اینترنت پیدا کردم به نظرم کامل راجع به عمل توضیح داده شده هم اقدامات قبلشو گفته هم بعدش برید بخونید

چه کسانی میتوانند عمل ماموپلاستی انجام دهند؟| جراحی کوچک کردن سینه - دکتر محمدرضا ترحمی (dr-tarahomi.ir)

سلام عزیزم، یکی از بستگان من تقریبا 6 ماه پیش این عمل رو انجام داده، تو دو سه روز اول یکم به خاطر عوارض خارش و درد و اینا اذیت شده بود، اما کم کم بهتر شد.

البته از دکترش خیلی تعریف می کرد. دکتر ابراهیمی. یه سری به این مطلب بزن خودت بهتر متوجه می شی.

https://dramirpasha.com/تجربه-عمل-ماموپلاستی-عوارض-و-مراقبت-ها/

مادر من سینه هاش خیلی بزرگ بود 

رفتیم پیش دکتر پژوا سلیمان زاده  پیشنهاد دادن که جراح ماموپلاستی کاهنده انجام بده چون همیشه از درد گردنش بنده خدا عذاب میکشید

الان یه ماهی میشه جراحی کرده مادرم و حالش خیلی خوبه عملشم خیلی عالی انجام شده ممنونم از آقای دکتر 

سلام خانمها من عمل مامو پلاستی یک هفته انجام دادم راضی هستم درد ندارم حتی مسکن نمی‌خورم ولی نمیدونم چند وقت طول میکشه تا بتونم کارهام انجام بدم کسی هست این عمل کرده باشه بدونه چقدر طول میکشه بتونی کارات انجام بدی

2706