2733
2734
خواهر شوهرم میگه چرا انقدر لباس می خری؟ جواب بدین😃

من همیشه باید درحدوسطح خودم لباسای نو شیک بپوشم😄

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پولشو تومیدی!؟یکی دیگه میده تو چرانا راحتی؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738

چون خیلی خوش تیپم، حیفه لباس نخرم 😜

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
بی زحمت حاضر جوابا این رو برای من بگین.....(ی دختر دارم میگن دومی رو بیار تا این کوچیکه باهم بزرگ شن ...

در مورد پیشنهادت با همسرم مشورت میکنم

بازم ممنون ک ب فکرمونید

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
بی زحمت حاضر جوابا این رو برای من بگین.....(ی دختر دارم میگن دومی رو بیار تا این کوچیکه باهم بزرگ شن ...

باشه چون شما گفتی حتما میارم فضول خانم😂😂😂

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2706