2703
2553
عنوان

بنظرتون واقعا زن همسایمون خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 4477 بازدید | 61 پست
اگه شوهرِ بزنه تو پَرِ شوهرتو بگه آره یه جشن کوچیک داشتیم و به شما چه مربوطه چیکار میکنید؟؟؟

ب ما خیلی مربوطه .... صداشون بیرون ساخامون هم میومد . بعدهم اجازه نگرفته بودن از اهل ساختمون . و اینکه از ۱۲ رد کرده بود من بچم ب صدا خیلی حساسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چ واژه ای بکار ببرم؟؟؟ آخه زنه شوهر و بچه داره ... شوهره هم نبوده .... خب چی بگم دوس نداشتم حرف ب ...

شما از کجا مطمین هستین که نبوده؟خیلی ها هستن خانوادگی مهمونی میگیرن 

ایشون بد ولی خانم محترمی مثل شما این ادبیات صحبت کردن براش خوب نیست ...

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2456

بنظرم به شوهرت ربطی نداره که بخواد تو زندگی اونا دخالت کنه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
ب ما خیلی مربوطه .... صداشون بیرون ساخامون هم میومد . بعدهم اجازه نگرفته بودن از اهل ساختمون . و این ...

بله فقط تا اونجاش که مزاحم خواب و آرامش شما شدن بهتون ربط داره و باید هم به خودشون بگید هم به مدیر ساختمون ولی نمیتونید بگید خراب و فلان که

2714
بنظرم به شما ربطي نداره اونا پارتي گرفتن يا نگرفتن زندگي هر كسي به خودش مربوطه  بهتره يا ...

عزیزم اصلا اینکه اونا چکار میکنن واسم مهم نیس اما فرهنگ آپارتملن نشینی این نیس .... باید مراعات بقیع رو هم بکنن . بعدشم من بضی شبا با بچم تنهام . من تو ساختمونمون کلی آدم مست ک قهقهشون ترسناک تو ساخامون نصف شبی بپیچه میترسم

ب ما خیلی مربوطه .... صداشون بیرون ساخامون هم میومد . بعدهم اجازه نگرفته بودن از اهل ساختمون . و این ...

شما فقط ميتونيد توي ساختمون در مورد صدا اونم از يه ساعتي به بعد يه توافق بزاريد! اونم اگه هر شب بخواد باشه! همسايه بايد با همسايه كنار بياد

فضولي هم نكنه

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

بنظرم دخالت نکنیدبهتره بعدن ادم بده داستان میشید.همسرش بخادبفهمه میفهمه شایدم راست گفته باشه ضایع میشید

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
صداش اذیتتون کنه حق با شماست ولی بقیه ش ب خودشون مربوط

زنه کلا خیلی آدم بی ادبیه ... واسه همبن شوهرم دوس نداش باهاش حرف بزنه اما انگار زنه با مهموناش تنها بوده 

بنظرم که اصن دخالت نکنید و قضاوت نکنید نادیده بگیرین و اگه صدا اذیتتون کرده و چن بار تذکر دادید فقط بابت صدا به مدیریت بگید و به زندگی شخصی دیگران تجاوز نکنید بازم صلاح رو خودتون میبینید 

احتمالش هست شوهرش از حرف همسرت ناراحت بشه ودعوای بدی راه بیوفته که دیگه جبران نتونید بکنید هرچی باشه موضوع ناموسی هست

آنچه پایانی ندارد  _نه تو هستی نه من...! این انسانیت است که تا ابد فریاد کشیده خواهد شد.✋
عزیزم اصلا اینکه اونا چکار میکنن واسم مهم نیس اما فرهنگ آپارتملن نشینی این نیس .... باید مراعات بقیع ...

تو در خونتو قفل كن بقيه كاري باهات ندارن! فرهنگ اپارتمان نشيني سر هر كي تو كارر خودشه! فقط ميتوني خانومه رو ديدي ازش خواهش كني از يه ساعتي به بعد صداشونو كم كنن 

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
2706