2726
عنوان

بنظرتون واقعا زن همسایمون خرابه

4524 بازدید | 61 پست

عاقا امشب من تو خونه داشتم کارا خونه رو میکردم هی صدای آهنگو جیغو دادو هو هو میومد ... انقذ صدا زیاد بود من همش فک میکردم صدا از تو کوچس .... بعد شوهرم از بیرون ک اومد صدا از خونه پایینی بود 

.. بچمونم ب صدا خیلی حساسه نمیخابه . شوهرم رف ک بهشون بگه صدارو کم کنین. منم از لای در داشتم گوش میکردم ک چی میگت . اولا ک شوهرم هرچی درو میزد نمیشنیدن. بعد ک در باز شد زنه همسایه درو باز کرده . شوهرم بش گفته لطفا صدا آهنگتونو کم کنین ساعت از ۱۲ گذشته بچمون حساسه . زنه هم گفته عقد خواهرمه درو بسته . خیییلی بهم فشار اومد منم بلند بلند گقتم ک مگه تالاره ؟! تالارو گذاشتن واسه همین جشنا .... معلوم نیس از کدوم دره دهاتی اومدن ک شوهرم اومد تو گفت وجدانا چقد ساده ای !!! گفتم چیشده گف وجدانا باورت شد؟ بابا اگه جشن عقد بود بنظرت تو آپارتمون کوچولو میگیرن ؟! بعد وقتیم درو باز کرد کلی بوی دودو سیگارو قلیون میومد . بعدم اینکه وقتی میرقصیدنو هووو هووو میکردن معلوم کلی مرد و زن قاطین اگه شوهرش تو خونه بود بنظرت زنش با اون وضعیت میومد درو باز مبکرد ؟؟؟؟ 

من شااااخ دراوردم 

شوهرم گف فردا پس فرداذاگه شوهرشو تو پارکینگ ببینه بهش میگه ک اگه زنه واقعا خراب بازی دراورده جم کنه زنشو

بنظرتون واقعا این زنه خرابه ؟؟؟؟ باورم نمیشه نمیدونم چرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من مخالف صد در صد پارتی گرفتن و قلیون و سیگارم ولی به نظرتون اینا ملاک هستن برای پاکی یا گناهکار بود ...

خب چ واژه ای بکار ببرم؟؟؟ آخه زنه شوهر و بچه داره ... شوهره هم نبوده .... خب چی بگم دوس نداشتم حرف بد برنم دیگه اینو گفتم

بنظرم به شما ربطي نداره اونا پارتي گرفتن يا نگرفتن

زندگي هر كسي به خودش مربوطه 

بهتره يادبگيريم سرمون تو زندگي خودمون باشه

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

به نظرم اگه همسرتون این حرفو بزنه خیلی زشته واینکه چون جنس مخالفه اصلاً جالب نیس درپورد یه خانوم این حرفو بزنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706