2703
2553
عنوان

یه مشورت یه دردودل

54 بازدید | 6 پست

شوهرم راننده تاکسی هس قبلاهاچندباری ازش خیانت دیدم درحدتلفنی ودردودل وایناکلاته قلبم اعتمادندارم بهش .کلاادمی هس که رابطه اجتماعیش بالاهس صحبت میکنه مثلاگاهی ازدهنش درمیره میگه فلان زن گفت اینجاگل فروشی خیلی ارزون فلان کس اونجوری گفت میدونین خیلی حساس شدم اینارومیگه چه لزومی داره بامسافراانقدرصمیمی شدن توروخدااگه حساسم دعوام کنیدواقعنی دوست ندارم راخت باشه بابقیه. زناچه لزومی داره مسافرباراننده صمیمی بشن

نه اخه خیانت دیدی بهت حق میدم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شغلش طوریه که با همه جور انسانی سر و کار داره ، از صبح میره تا شب خب بالاخره دلش میخواد با یکی هم صحبت بشه شاید ، من پیشنهادی ندارم ولی دعا میکنم که زندگیتون به دور از دغدغه های این مدلی باشه🌹🌹🌹

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2720
دعات خیلی قشنگ بودعزیز خیلی

عزززیزم🥰🥰🥰 آخه من عموی خودمم تاکسی داره ، از لحاظ خیانت مطمئنیم خیانت نمیکنه ولی چون تنهاست خودش میگه شاید با اونایی که مسیرشون ده دقیقه بیشتره درد و دل کنم 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️