2733
2734
عنوان

از باباتون خجالت نمیکشید؟!!!!

5881 بازدید | 128 پست

شما چطورحامله شدیدآخه؟از باباتون خجالت نکشیدید؟چطور بهش گفتید؟من میخوام به مامانم پیام بدم بعددیگه خودش بهش بگه منم گوشیموخاموش میکنم بعد تا 9ماهم نمیزارم ببینتم😥😥نهههههه تا بچه 2سالش بشه و از شیر گرفته بشه اونوقت😣😣😣  به حاملگی که فکرمیکنم و یادبابام میفتم سرم گیج میره😳😳 آخه شماچطورتونستید!!!

دردم از یار است و درمان نیز هم

بارداری؟

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اینجوری نگو 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2728
2738

خب اونا خجالت نکشیدن ک شما بزرگ بشی بفهمی چجور ب دنیا اومدی🤨🤔🤣شماهم از راه درست و قانونی بچه دار شدی خجالت چیه

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
2706