2726
عنوان

خواهر شوهر

452 بازدید | 25 پست

1ماه دیگه عروسی خواهرشوهرمه قبلا میگفت میخوایم گلیپ پر گنیم بعدش پشیمون شد.چند روز دیگ عروسی اقوام شوهرش تهرانه . دیروز موهاشو رنگ گرد و مرتب گرد گه امروز برن تهران. گفتم داری میری عروسی گفت نه همینطوری داریم میریم.. اما حدس زدم واس گلیپ میره. امشب ب شوهرم گفتم چرا رفتن گفت رفتن گلیپ پر گنن. .خیلی بدم اومد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به کارای بقیه چیکار داری

منم اگ یکی انقد کنجکاوی کنه تو کارام جواب سربالا میدم

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
2728

خواهر شوهرم الان ۴ ماهه بارداره ب شوهرم گفتن ب زنت نگو کلا خانواده شوهر میخوان همه چیزو قایم کنن 

نمیدونم اخرش چی میشه ولی اونا احساس زرنگی میکنن

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
مثلا چیه که بخواد پنهان کنه زنداداششه غریبه که نیست بعدشم تو عروسیش میبینش بالاخره

خب هرکی ی اخلاقی داره نخواسته بگه این همه درگیری ذهنی نداره

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
همینجورین همشون پر از دورغ و دو رویی چه مرگشون میشه درست حرف بزنن منم خانواده شوهرم فکر میکنن شوهر ...

دمش گرم 😂😂😂 شوهر منم میگه خخخخ وقتی میگم من میدونستم آی دماغشون میسوزه 😂😂

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2706