2726

شوهرم به حجابم و این ور اونور رفتنم خیلی گیر میده و هم تحقیرم میکنه و اذیتم میکنه آخرین بار بهم گفت برو ازت بدم میاد .. برو دیگه برا چی موندی...الانم دیگه بعد شش سال میخوام طلاق بگیرم خستم کرد ولی ته دلم راضی نیستم به طلاق اما دیگه مجبورم باید این کارو بکنم...

دلم خیلی شکسته تصمیمم درسته؟تورو خدا بگین خیلی هم یه دندست..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مردا گاهی دیوانه میشن.برید درستش کنید نزار طلاق بگیری

روی خودت کار کن اونم دلایلی خودشو داره.همه میگن طرفم مقصره اما ماها خودمون هم اشتباه داریم

طلاق اخرین راه و بدترین راهه.با بهترین شرایط هم جامعه بهت ترحم میکنه ک به عنوام بازنده نگاهت میکنه...

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

دلائلت منطقی نیستن

حجابت چجوریه ?خیلی بازه

شوهرت مذهبیه یانه حجاب شما معمولیه اون بددله?

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706