2726
عنوان

طلاق سخته یا بهتر از زندگیه بی روح و بی محبته

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 130 پست
بخدا نازی روحم مرده  حسرته اینو دارم یه گل کوچیکم باشه بشه از پارک بکنه بده به من یه عزیزم تو ...

نمیدونم واقعا چی بگم به خدا توکل کن خودش هواتو داره اگه هیچ کی توی این دنیا مارو نخواد فقط اونه که عاشقمونه 

واقعا از ته دلم برات دعا میمکنم این مشکل حل شه وگرنه خدا ادم بهتری بذاره سر راهت 

ولی اگه خوب نشد موندن با همچین ادمی خودتو مریض میکنه 

باورت میشه اینقدر درد توی جملت حس کردم که اشک توی چشمام جمع شد  

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗
میتونی بگی چیا میگه شاید شما زود رنجی

ایرادر میگیره ازم 

میگه چرا پاهات چاق شده من پایین تنم یکم توپوله بالا تنم لاعره کمر باریکم بخدا همه اندامو میگن ها این ایرادر میگیره یا من یکم دندونه جلوم یه کوجولو اون جلویی یکم عقب تره اونم مستقیم نگاه کنی مشخص نیس مگه اینکه دهنتو باز کنه سرتو خم کنه از پایینش نگاه کنی 

یا مثلا میرم پیشش میشینم میگه امروز زشت شدی

خیلی چیزها میگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر تو دلم عقده هس  الان به خانوادم بگم طلاق میگیرم شاخ در میارن میگن که قاطی کردم هی میگن خی ...

خودش میگه دوست نداره؟

نمیدونم واقعا چی بگم به خدا توکل کن خودش هواتو داره اگه هیچ کی توی این دنیا مارو نخواد فقط ...

قربونت عزیزم خودمم دارم گریه میکنم

بخدا دخترمو میبرم پارک صدتا ماشین دنبالم میوفته تو دلم میگم نگاه کن شوهرم به رومم نگاه نمیکنه اینا رو ببین

2728
ایرادر میگیره ازم  میگه چرا پاهات چاق شده من پایین تنم یکم توپوله بالا تنم لاعره کمر باریکم بخ ...

بگو وقتی میخواستی بگیری چشماتو باز میکردی دیدی و پسندیدی چی میگی حالا 

اووف ولی به نظرم مشکلتون حل میشه زیاد حاد نیست یه مشاور برین به خودش بگو که ناراحت میشی از رفتارش 

ایرادر میگیره ازم  میگه چرا پاهات چاق شده من پایین تنم یکم توپوله بالا تنم لاعره کمر باریکم بخ ...

عزیزم ممکنه چون شما ازش سر هستین و خودشم این موضوعو میدونه اونطور که خودتون گفتین بخواد با ایراد گرفتن اعتماد بنفستونو بگیره 

بگو وقتی میخواستی بگیری چشماتو باز میکردی دیدی و پسندیدی چی میگی حالا  اووف ولی به نظرم مشکلتو ...

بابا من خودم خیلی خوبم خیلی سرترم بحث اینا نیس که اگر دوسم داشت اینا چیزهایی نیستند که به چشم بیاد 

دوسم نداره

درسته یه مورده ولی خیلی مورد بزرگیه

خدا این شوهر ناشکر تورو هدایت کنه تا قدر زنشو بدونه 

ببین برای خوب شدن حالت بیا یه برگه بردار تا چندروز مثلا یه هفته فقط خوبیهای شوهرتو بنویس بدیهاشو نبین بعد خداروم شکر کن مطمئنم اتفاقای خوبی می افته 

اخه من یه کتاب از یکی از موفق ترین ادما دنیا خوندم نوشته بود با زنش خیلی مشکل داشتن بعد این کارو کرد دید زنش خیلی خوبی داره از رفتارای بدش چشم پوشی کرد و اون برگه هارم داد به زنش به عنوان هدیه 

عزیزم ممکنه چون شما ازش سر هستین و خودشم این موضوعو میدونه اونطور که خودتون گفتین بخواد با ایراد گرف ...

اره بخدا من خیلی بهتر از اونم 

اونم بد نیس که بگم بده شوهرم ولی من خیلی بهتر از اونم حتی خواهر من هیچ راصی نبود باهاش ازدواج کنم اون مدقعه هم خیلی لاغرربود الان بهتر شده بهم میگفت تو خیلی خوشگلتری چرا با این ازدواج میکنی دیگه قسمت بود

بابا من خودم خیلی خوبم خیلی سرترم بحث اینا نیس که اگر دوسم داشت اینا چیزهایی نیستند که به چشم بیاد&n ...

به نظرم حتما باید بری مشاور 

دفعه اول تنها برو مطمئنم درست میشه غصه نخور دیگه خدا بزرگه 

2706