2733
2734

من ظاهر زندگیم خیلی خوبه همه فکر میکنن خوشبختم حتی نزدیکترین ادمام

نه اعتیادی هس نه خیانت نه دست به زن نه بی پولی 

فقط 

محبت شوهرم به من نیس 

همه اش داره منو تخریب میکنه 

بخدا من خیلی سرترم 

همه میگن خوشگلی کاش میتونستم عکسمو بزارم

از شوهرم که خیلی سرترم

همه اش ایراد میگیرل ازم

من محبت میکنم پسم میزنم عینا بارها بهم گفته دوست ندارم

به من محبت نمیکنه ناراحتم میکنه بعد من دعوا میکنم باهاش بهم‌میگه دیونه ایی میگم من دیونه نیسنم تو منو دیونه کردی من محبتی نمیبینم 

به خانوادش تا دلت بخاد محبت داره ولی من نه 

خیلی ناراحتم

الان رفته بودیم پارک پنچ دیقه نشد تنهامون گذاشت رفت اصلا دوست ندارل پیشمون باشه 

و الان خیلی دعوای بزرگی باهم کردیم 

هستین بگم

میخوای با یه مشاور مشورت کن 

ولی خب طلاق بد هست ولی خیلی وقتا راه نجات راه خلاصیه 

امیدوارم زندگیتون پر از مهر و محبت شه وکارتون به اونجا کشیده نشه

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم باهاش حرف بزن بگو مشکلتو و حستو.شاید اصلا بخاطر همین سر بودن شما حس بدی داره

میدونی خیلی حس بدی دارم به زندکیم خیلی خیلی اصلا انکار جو خونه رو دوست ندارم همه اش میخام برم بیرون

الان کلی باهم دعوا و جر بحث کردیم البته خودش ارونه و بیشتر به من میگفت داد نزن چون از همسایه ها همه اش نگرانه کسی صدامو نشنوه ولی من دلم خون بود و به این جور چیزها فکر نمیکردم الان هم صدام گرفته

میدونی خیلی حس بدی دارم به زندکیم خیلی خیلی اصلا انکار جو خونه رو دوست ندارم همه اش میخام برم بیرون

بنظرم خوب باهاش صحبت کن مشکلاتتونو حل کنید مث تا دوست بنظرم طلاق خیلی بهتره از زندگی بدون محبت خودم دارم جدا میشم

2738

وسایلامو برداشتم که برم خونه ی پدرم نزاشت برم اومد بعدم کنه اخه گریه میکردم نزاشتم ولی خودشم میدونه بد رفتار کرده این چند مدت هی گفت گ وه خوردم ولی الکی بود باز میدونم دوباره میکنه اونجوری میگفت من گریه نکنم وگرنه بازم منو ناراحت خواهد کرد

اره باید برم مشاور ولی بخدا حوصله ای تکرارشم ندارم

چرا برو به نظرم به همسرتم بگو اگه زندگیشو دوست داره باهم برین این مشکلو حل کنین 

حیف تو و جوونیت نیست این طوری حروم شه 

کی از خودت مهم تره اخه 

زن اگه بهش محبت نشه روحش میمیره

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗
بنظرم خوب باهاش صحبت کن مشکلاتتونو حل کنید مث تا دوست بنظرم طلاق خیلی بهتره از زندگی بدون محبت خودم ...

برات سخت که نیس؟

اخه میدونی من مشکلی ندارم تو زندگیم مشکلم همه اش رفتار سرد و حرفهای ناراحت کننده ایی که از طرفش میشنوم الان بارها گفتم طلاقم بدم میگه میدم ولی میدونم دورغ میگه نمیده 

چرا برو به نظرم به همسرتم بگو اگه زندگیشو دوست داره باهم برین این مشکلو حل کنین  حیف تو و جوون ...

بخدا نازی روحم مرده 

حسرته اینو دارم یه گل کوچیکم باشه بشه از پارک بکنه بده به من یه عزیزم تو چتهاش بهم بگه 

فقط موقعه س کس هس که میگه منم میدونم دیگه اونم بخاطر من نیس بخاطر خودشه

چقدر تو دلم عقده هس 

الان به خانوادم بگم طلاق میگیرم شاخ در میارن میگن که قاطی کردم هی میگن خیلیا تو حسرته زندگیه تو ان ولی بخدا من دیگه دوستش ندارم 

اصلا نمیخامش 

تح دلم دوستش دارم ها 

ولی میبینم اون دوسم نداره 

قبلنا فکر میکردم دورع میگه دوسم نداره الکی میگه ولی الانا میبینم واقعا منو دوست نداره

برات سخت که نیس؟ اخه میدونی من مشکلی ندارم تو زندگیم مشکلم همه اش رفتار سرد و حرفهای ناراحت کننده ا ...

چرا طلاق سخته ولی خب من اصلا طرفم ادم نبود باز شوهر شما همین ی موردو ممکنه مشکل داشته باشه.

2706