2703
2553
عنوان

شب تولدمه و دعوای من با همسر

824 بازدید | 26 پست

سلام خانوما. اول یه مختصر از چند روز گذشته بگم براتون. چند روزی میشه که با شوهرم قهرم. یعنی اینقدر عصبانی بودم از دستش که خط قرمزشو ( که بی اطلاع از خونه بیرون رفتم باشه) رد کردم و رفتم خونه مامانم و شب هم بر نگشتم. روز بعد اومدم خونه و هر روز صبح که شوهرم میرفت میرفتم خونه مامانم و شب برگشتم البته ناگفته نماند که من تو این چند روز میخاست بهش بگم کجا میرم ولی یبار بهش زنگ زدم و گفتم میخام برم خونه خالم گفت دیگه بهت کار ندارم هرکار دوست داری بکن و این شد که منم گفتم بهتر و بهش نمیگفتم.

امروز عصر پیام داد که میخام برم باغ واسه آبیاری درختها. منم گفتم من تا فردا شب که برگردی تو خونه تنهام و مامان اینا نیستن برم پیشش(آخه مامانم و خواهرام فردا میخان برن بیرون شهر تفریح و من چون پسرم کوچیک نمیرم ). جواب داد باشه نمیرم میام خونه. منم سریع تاکسی گرفتم اومدم خونمون.

حالا قضیه اصلی: فردا تولدمه. شوهرم که اومد خونه همراه خریدایی که کرده بود کیک و شمع هم خریده بود منم اصلا اعتنا نکردم و خودش کیک و گذاشت تو یخچال و اومد یکم با پسرمون بازی کرد..منم رفتم حمام. 

از حمام که اومدم دختر همسایمون اومد در زد و گفت من امروز اومدم نی نی رو ببینم شما نبودید دلم تنگ شده براش. بعد که اومدم داخل شوهرم عصباااانی بود و گفت کجاااا بودی مگه؟ منم گفتم منکه میخاستم بهت اطلاع بدم خودت گفتی دیگه لازم نیست. بعدم کلی حرف که اگه اینجوری پیش بری این رابطه به کمتر ار یکسال به جدایی میرسه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم  گفتم بهتر منکه از همون زمانی که هر ماه میومدین خواستگاری گفته بودم بهت اینقدر اصرار به این وصلت نداشته باش و تو هی خندیدی و گفتی درست میشه ما با هم خوشبختیم. و اونقدر اومدید و رفتید تا من عقد شدم. تو دوران عقد منکه بهت حتی گفتم بیا تا نرفتیم خونه خودمون طلاق بگیریم گفتی نهه.

تو حقه بازی که بعد از عروسی منو حامله کردی که پای بچه بیاد وسط و منو ماندگار به زندگیت کنی 

خدا وکیلی به شوهرت نمیگی میری ؟شاید تو راه اتفاقی برات افتاد بنده خدا از کجا بدونه تو کجایی؟واقعن در ...

اینم ورژن جدیدش

مردا بجای اینهمه مردسالاری و نگرانی که زنم کجاست و اگر تو راه افتاد مرد چی میشه می تونن با آرامش و اعتماد بیشتری زندگی کنن و بدونن که همه عوامل جهان در اختیار ما نیست و زن هم موظف نیست ۲۴ ساعت مراقب نگرانیای شوهرش باشه

منظورم این نیست که خبر نده ولی نه اینکه مدام سر خبر دادن و ندادن دعوا باشه و استرس و تنش 

اینجوری که ادم از استرس زودتر میفته میمیره

خدا وکیلی به شوهرت نمیگی میری ؟شاید تو راه اتفاقی برات افتاد بنده خدا از کجا بدونه تو کجایی؟واقعن در ...

اين بنده خدا خبر داد ك ميره خونه خاله اش شوهرش بهش برخورده معلومه نگرانه زنش نيست نگرانه اجازه نگرفتنشه

2714
حالا هم اک فکر میکنی من به خاطر پسرمون پات میمونم سخت در اشتباهی. بخاطر همین بچه هم که شده میرم که ا ...

عزیزم اگر بچه دارین یکم با ملاحظه بیشتری صحبت کن

بچه های طلاق از ناراحتی های روحی رنج میبرن و خیلی اذیت میشن

خلاصه اینکه کلی حرف زدیم و دعوا کردیم. بعدم من رفتم شام درست کردم و وقت میخاست سفره پهن کنم رفت تو اتاق. رفتم صداش کردم گفتم بیا شام گفت میل ندارم. 

منم دیگه سفره پهن نکردم و خودم هم نخوردم.

بعد خاستم لباساشو بریزم ماشین لباسشویی، اومدم جیبهای شلوار خالی کنم دیدم یه جعبه توشه. جعبه رو که باز کردم دیدم یه نیم ست و یه کارت تبریک تولد.. آخ جیگرم کباب شد واسه که با این همه ذوق کیک و هدیه خریده بود و من خراب کرد.

خلاصه اینکه کلی حرف زدیم و دعوا کردیم. بعدم من رفتم شام درست کردم و وقت میخاست سفره پهن کنم رفت تو ا ...

عزيزم شوهرت اين همه رمانتيكه ديگه هر كى ى ايراد داره شوهر من خيلى خوبه همه چيش دسته منه اما ارزو ب دل موندم ى كادو بخره برام 

اینم ورژن جدیدش مردا بجای اینهمه مردسالاری و نگرانی که زنم کجاست و اگر تو راه افتاد مرد چی میشه می ...

اینکه بیخبر بری جایی من خودم نمیپسندم چون منو شوهرم هرجا بریم بهم با پیامم شده اطلاع میدیم هم نگران نمیشیم هم میدونیم طرفمون کجاست

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍

تاقبل از این موضوع و حتی تو دعوا های قبلی هرجا میرفتم بهش میگفتم. این دفعه هم خاستم بگم زنگ زدم بهش گفتم میخام برم خونه خالم گفت هر کار دوست داری بکن دیگه من کاری باهات ندارم. 

خودش خاست 

عزيزم شوهرت اين همه رمانتيكه ديگه هر كى ى ايراد داره شوهر من خيلى خوبه همه چيش دسته منه اما ارزو ب د ...

مثل من حالا شوهرم من رمانتیکم نیست

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
2706