2726
عنوان

لطفا صادقانه جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 143 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر ممکنه عنوان کنید از چه چیزا ناراضی بودید 

محیطی که توش بزرگ شدم  با پسرا بودم همیشه اخلاقم شبیه اوناست طرز فکرم شبیه اوناست ارتباط با خانما برام سخته همش تظاهره خانواده ام خوب بودن و ازشون راضیم 

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
محیطی که توش بزرگ شدم  با پسرا بودم همیشه اخلاقم شبیه اوناست طرز فکرم شبیه اوناست ارتباط با خان ...

خداروشکر

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2728
من راضی نبودم زیاد کودکی سن خیلی مهمیه برای ساخت شخصیت انسان میخام بدونم چند درصد مردم واقعا در خا ...

کمبود محبت یه مشکله ...پرتوقع بار اومدن ...محبت نکردن و محبت زیاد دیدن هم تو بزرگسالی خعلی مشکل ایجاد میکنه من مورد دومم

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
من عالی بود ینی همه چی خیلی راضیم از اون دوران 

چه جالب

یعنی پدر و مادر بسیار مهربون و دلسوزی داشتید؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

خوب بود 

ولی خب.........

بابا م خیلی بهم بی محبتی میکرد خیلییییی

دوست ندارم یادم بیاد...:-(

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
اره خدا رو شکر شبیه پسرام هخخخ

برای خونوادت شکر گفتم 

خوب بود  ولی خب......... بابا م خیلی بهم بی محبتی میکرد خیلییییی دوست ندارم یادم بیاد...:-(

متاسفم هم دردیم

تا اول دبیرستان پیش مادربزرگم بودم عالی بود از دبیرستان همه چی بهم ریخت

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706